Alterra Naturkosmetik, Mydło w kostce o zapachu konwalii!


Witajcie :)

Ostatnio coraz częściej sięgam po produkty marki ALTERRA NATURKOSMETIK. W mojej łazience zagościło mydło w kostce o zapachu konwalii, dzięki uprzejmości Creative Magazine!
Od producenta:Do używania mydła zachęcił mnie skład, w którym znajduje się 100% czystych olejków roślinnych. Należy zaznaczyć, iż produkt ten nie posiada syntetycznych substancji konserwujących oraz składników pochodzenia zwierzęcego.


Mydełko zapakowane jest w kartonowe pudełeczko, na którym umieszczono naklejkę z informacjami na temat mydła w języku polskim. Na kartoniku odnajdziemy także skład oraz czas przydatności mydełka od otwarcia, który wynosi 12 miesięcy. Mydło to ma formę prostokątnej kostki, która idealnie mieści się w dłoni, przez to wygodnie się go używa, gdyż nie wypada z rąk.W mydełku tym urzekł mnie zapach – mydło pięknie i naturalnie pachnie konwaliami. Warto zaznaczyć, że zapach ten utrzymuje się przez jakiś czas na skórze. Po kontakcie z wodą mydło ładnie się pieni. Do mydeł podchodzę ostrożnie, gdyż zazwyczaj wysuszają mi skórę, więc używam ich tylko do mycia rąk. Z tym mydełkiem jest jednak inaczej … Stosowałam go podczas kąpieli. Mydło bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. Śmiem twierdzić, że nawet delikatnie ją nawilża.Mydełko można dostać w drogeriach Rossmann za bardzo niską ceną, gdyż kosztuje ok. 2 zł/100 g.

7 komentarzy:

 1. Teraz sezon na konwalie, to warto i w domu mieć takie mydełko.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiedziałam, że w Rossmannie jest takie mydełko pewnie za jakiś czas go kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe to mydełko. Rozejrzę się za nim, ale może za jakimś innym zapachem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapach konwalii jest dość ciężki, ale chyba pójdę i powącham :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze mnie ciekawiły te mydełka, ale zawsze jakoś zapominałam je kupić:) Lubię zapach konwalii:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham konwalie, ale ten zapach w tym mydełku nie jest zbyt wyczuwalny. Kiedyś były inne mydła z Rossmanna : awokado, konwalia, aloes i oliwka, były świetne i super pachniały. Szkoda, że odeszły :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam