Flodomax - w zamian za Sudomax!


Witajcie :)

Dzisiaj chciałam Was zaprosić na notkę informacyjną dotyczącą KREMU FLODOMAX! Rok temu, na moim blogu, pojawiła się recenzja kremu Sudomax. Jest to dokładnie ten sam krem, który ciągle idealnie sprawdza się u mnie w walce z wypryskami.Poniżej kilka informacji na temat FLODOMAXU!

Co to jest krem FLODOMAX?

Krem FLODOMAX to niezwykle delikatny, hipoalergiczny i antybakteryjny krem ochronny, stworzony z myślą o wyjątkowo delikatnej i "bezbronnej" skórze - skórze małego dziecka. 

Dla kogo przeznaczony jest krem FLODOMAX?

Krem FLODOMAX przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Dzięki trosce o zachowanie jego hipoalergiczności zapewnia doskonałą ochronę wyjątkowo wrażliwej skórze. Przeznaczony jest do ochrony przed podrażnieniami występującymi w strefie okołopieluszkowej oraz dla osób mających problemy ze skórą trądzikową. Doskonale się sprawdza przy defektach estetycznych i podrażnieniach skórnych występujących w wyniku ucisku w przypadku długotrwałego przebywania w pozycji leżącej lub przy nietrzymaniu moczu.Na co pomaga FLODOMAX?

Krem FLODOMAX został stworzony dla ochrony szczególnie delikatnej skóry dziecka narażonej na otarcia i zaczerwienienia spowodowane używaniem pieluszek. Może on być również stosowany do łagodzenia skutków odparzeń i odmrożeń oraz niekorzystnych dla skóry skutków długotrwałego ucisku związanego z przewlekłym przebywaniem w pozycji leżącej. Stosuje się go również do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień i zaczerwienień.
Składniki kremu FLODOMAX posiadają właściwości łagodzące otarcia i zaczerwienienia naskórka oraz zmniejszające skłonność do ich powstawania. Wspomagają i przyspieszają proces regeneracji, zmiękczają i wygładzają skórę, czyniąc ją bardzie elastyczną a przez to bardziej odporną na uszkodzenia mechaniczne.Dla kogo jeszcze dobry jest FLODOMAX?

FLODOMAX może być stosowany przez osoby dorosłe:

- przy skórze trądzikowej,
- odparzeniach,
- otarciach i skaleczeniach,
- poparzeniach i podrażnieniach skóry.
Krem FLODOMAX polecany jest również dla osób o "słusznej posturze" ciała, u których długotrwałe przyleganie fałdów skórnych prowadzi do powstawania odparzeń.Jak stosować FLODOMAX?

Krem należy stosować w miejscach narażonych na podrażnienia i otarcia oraz tam, gdzie pojawiają się problemy skórne wymagające zastosowania ochronnego kremu o właściwościach antybakteryjnych, ściągających i osuszających.
Smarować cienką warstwą, w zależności od potrzeb, na umytą i osuszoną skórę.

Dlaczego warto stosować FLODOMAX?

FLODOMAX to produkt opracowany ze szczególną troską o delikatną skórę. Chcąc zapewnić jej jeszcze lepszą ochronę i bezpieczeństwo, w produkcie FLODOMAX zrezygnowano z zastosowania niektórych substancji obecnych w innych produktach. 
Krem nie zawiera parabenów, PEG-ów, sztucznych kompozycji zapachowych a także alkoholu benzylowego, benzoesanu benzylu i cynamonianu benzylu o właściwościach uczulających, które często są stosowane w kremach dostępnych w sprzedaży.Czym różni się FLODOMAX od innych kremów?

Krem FLODOMAX jest produktem POLSKIM.
Dzięki wysokiej klasy specjalistom uczestniczącym w opracowaniu receptury, produkt FLODOMAX powstał w oparciu o najnowsze osiągnięcia z dziedziny farmacji i kosmetologii, oraz w oparciu o aktualną wiedzę z zakresu różnic w budowie anatomicznej skóry dzieci (szczególnie niemowląt) i dorosłych (a co za tym idzie w metaboliĄmie składników kosmetycznych).

Ze względu na większą podatność skóry dziecka na podrażnienia i uszkodzenia mechaniczne oraz większą przepuszczalność dla substancji obcych, krem zawiera szereg składników, których nadrzędnym celem jest ochrona oraz w razie zaistnienia takiej konieczności , również uszczelnienie naturalnej warstwy lipidowej skóry dziecka, stanowiącej barierę chroniącą przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Warstwa ta u dzieci jest słabiej rozwinięta, może być też uszkadzana w wyniku podrażnień mechanicznych lub stosowania nieodpowiednich kosmetyków do pielęgnacji lub mycia.

Dobór surowców do kremu FLODOMAX był wnikliwie analizowany tak, aby zapewnić mu jak najwyższą skuteczność. Zrezygnowano w nim z zastosowania ( występujących niejednokrotnie w produktach dla dzieci ) parabenów, PEG-ów, sztucznych kompozycji zapachowych, a także alkoholu benzylowego, benzoesanu benzylu i cynamonianu benzylu oraz innych składników o właściwościach uczulających.Gdzie kupić krem FLODOMAX?

Krem FLODOMAX można kupić w aptekach na terenie całego kraju. Jeżeli nie jest on dostępny w Waszej aptece, można poprosić o jego zamówienie. W związku z tym, że jest on w ciągłej sprzedaży we wszystkich dużych hurtowniach farmaceutycznych, większość aptek będzie w stanie zamówić go w ciągu 24h. 
Jeżeli jednak wystąpiłby problem z kupieniem kremu FLODOMAX poprosimy o kontakt mailowy.


Kosmetyki do testów otrzymałam od serwisu bangla.pl w ramach współpracy z Klubem Kejt.A wieczorem postaram się opublikować wyniki rozdania! A więc zapraszam ponownie!


11 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam