DIADEM COSMETICS - Piękny wygląd. Piękna idea. Inicjatywa 2H!


Witajcie Kochani!

Przychodzę dzisiaj do Was z informacjami na temat wspaniałej Inicjatywy 2H stworzonej przez firmę DIADEM COSMETICS we współpracy z organizacjami non-profit. Inicjatywa 2H pomaga w walce  o poprawę sytuacji kobiet w najbiedniejszych regionach świata! Za każdy zakupiony kosmetyk, DIADEM sfinansuje DWIE GODZINY (2H) edukacji dla dyskryminowanych z powodu płci dziewczynek i kobiet w krajach Trzeciego Świata."Co roku w Indiach tysiące dziewczynek jest porzucanych wyłącznie ze względu na swoją płeć. W wyniku tego zjawiska co roku traci życie około 400 000 dziewczynek, a na każdy 1000 chłopców przypada jedynie 868 dziewczynek. Porzucone dzieci potrzebują bezpiecznego środowiska życia, godnych warunków bytowych oraz aktywnej opieki, by móc nabrać pewności siebie i wyrosnąć na prawych, światłych ludzi."

Źródło: diadem.com.pl

Firma DIADEM COSMETICS wierzy, że tę sytuację można zmienić. To właśnie Inicjatywa 2H walczy nie tylko ze skutkami, ale także z przyczynami zjawiska preferencji płci. 

"Każdy sprzedany kosmetyk Diadem Cosmetics pozwala zapewnić 2 godziny edukacji - jedną szkolną, ogólnoedukacyjną oraz drugą- warsztatową, pozwalającą kobiecie nabyć umiejętności zawodowe, takie jak wykonywanie makijażu, fryzjerstwo czy krawiectwo, które zapewnią jej start na drodze do ekonomicznej niezależności kobiety, a w konsekwencji do mądrych i niezależnych decyzji."


Źródło: diadem.com.pl

Kupując kosmetyki DIADEM COSETMICS nie tylko dbamy o swoje piękno, ale także pomagamy tym biednym kobietom!!!Więcej informacji o Inicjatywie 2H znajdziecie na stronie DIADEM COSMETICS!

Warto wspierać takie akcje!  

10 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam