More Than Bag, Torebka śniadaniowa wielokrotnego użytku 2w1 Lunch & Mat Blue Lagoon


Witajcie Kochani w kolejny upalny dzień sierpnia!

Nie wiem, jak Wy, ale ja już mam dosyć temperatury sporo powyżej 30 stopni ... 

W ostatnim poście z przesyłkami, pokazywałam Torebkę śniadaniową Lunch & Mat od More Than Bag. Poniżej chcę co nieco więcej o niej napisać. Zapraszam!Na początek kilka słów o More Than Bag ...

"More Than Bag powstał z zamiłowania do oryginalnych, sprytnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań. More Than Bag jest dla każdego, kto chce się wyróżniać elegancją, prostotą a zarazem zdrowym stylem życia. Z naszych produktów można korzystać w codziennym życiu: w szkole, pracy czy podróży. Dodatkowo, jako Mamy, chcemy mieć pewność, że nasze produkty są w pełni bezpieczne."
Torebka śniadaniowa wielokrotnego użytku Lunch & Mat – 2 w 1!

Od Producenta:

Torebka śniadaniowa z funkcją podkładki to pomysł na zastąpienie foliowych, jednorazowych torebek śniadaniowych oraz niewygodnych, plastikowych opakowań.

Lunch & Mat jest wykonana z najwyższej jakości 100% bawełny, a warstwa wewnętrzna jest pokryta folią LDPE. Folia jest całkowicie bezpieczna do kontaktu z żywnością. Po rozłożeniu torebka Lunch & Mat może służyć jako talerz na kanapkę lub okruszki. Opakowanie/torebka na kanapkę Lunch & Mat jest idealna do wykorzystania w szkole, w pracy, w podróży lub na spacerze.

Moja opinia:

Torebkę otrzymujemy zapakowaną w przezroczyste opakowanie, w środku którego oprócz produktu, znajduje się kartonik z interesującymi informacjami.Torebką ma formę kwadratu o wymiarach 34 x 34 cm po rozłożeniu. Wykonana jest ze 100% bawełny. Ja mam akurat wzór "Blue LAgoon", czyli błękitne rybki i inne stworki morskie na białym tle. Design torebki jest uroczy <3
Z przodu na torebce znajduje się logo More Than Bag. Torebka zapinana jest na rzep.Od wewnątrz materiał ma wzór granatowo-białych paseczków, który pokryty jest taką grubą, nieprzemakalną folią LDPE, bezpieczną do kontaktu z żywnością.
W tę torebkę śniadaniową pakuję sobie kanapeczki do pracy i muszę przyznać, że jest ona naprawdę świetna. Nic nie przemaka, a jak się coś ubrudzi, to łatwo z tej folii wszystko zmyć. Po rozłożeniu służy jako talerzyk, na który swobodnie mogą sobie spadać okruszki ;)
Taka torebka śniadaniowa wielokrotnego użytku kosztuje 19,99 zł w internetowym sklepie More Than Bag. Do wyboru są różne wzory i kolory :)Jak Wam się podoba taki gadżet? :)


 

13 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam