Bio Beauty, Bjobj, Rewitalizujący i tonizujący płyn do kąpieli i pod prysznic z wodą morską


Hejka Kochani! :)

Już nieraz pisałam, że uwielbiam testować wszelkie kąpielowe dodatki. Tym razem miałam okazję poznać rewitalizujący i tonizujący płyn do kąpieli i pod prysznic marki Bjobj. Z wielkim zainteresowaniem podeszłam do tego produktu, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tą marką ...Producentem marki Bjobj jest włoska firma San.Eco.Vit. W najlepszy sposób wykorzystuje to, co natura ma do zaoferowania. Wyjątkowość kosmetyków włoskiej firmy znajduje potwierdzenie w znacznej ilości substancji aktywnych, a także w zastosowaniu surowców najwyższej jakości.  Są to naturalne substancje myjące, otrzymywane z roślin, dzięki którym produkty są łagodne dla skóry oraz olejki i wyciągi z ekologicznych upraw lub z wolnych zbiorów.  Kosmetyki zawierające tak wiele cennych składników są najwyższej jakości, bezpieczne nawet w pielęgnacji niemowląt i dzieci.

Od Producenta:
Moja opinia:

250 ml żelu/płynu mieści się w okrągłej butelce wykonanej z solidnego plastiku. Jest ona nieprzezroczysta, więc nie ma jak kontrolować zużycia produktu, zamykana na tradycyjny klik.
Design etykiety ładny, chociaż brak mi na nim informacji w języku polskim.
Butelkę z płynem otrzymujemy dodatkowo zapakowaną w kartonowe pudełko, na którym umieszczono naklejkę z opisem płynu w języku polskim, skład itp. 

Konsystencja produktu jest dosyć gęsta, przezroczysta, stąd wolę go nazywać żelem :) Jego zapach - delikatny i przyjemny, przez krótki czas pozostaje na skórze.Produktu tego używam na 2 sposoby:
- jako płynu do kąpieli wlewając niewielką jego ilość pod bieżącą wodę (otrzymuję wtedy sporą ilość piany, który uprzyjemnia mi kąpiel);
- jako tradycyjnego żelu do mycia.Żel dobrze oczyszcza skórę, o dziwo, nawilża ją! Łagodzi podrażnienia powstałe np. po depilacji. Pozostawia skórę gładką i milą w dotyku. Pierwsze spotkanie z tą marką sprawiło, że jestem ciekawa innych produktów :)

Żel ten możecie zakupić w internetowym sklepie Bio Beauty - KLIK.Koniecznie dajcie znać, czy znać markę Bjobj :) 

7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam