Wydawnictwo Kaktus, Paryski Tydzień Mody


Hejka Kochani!

W sobotę, która dla mnie jest dniem relaksu i odpoczynku po całym roboczym tygodniu, zapraszam Was na luźny wpis na temat interesującej kolorowanki zarówno dla młodszych, jak i tych starszych kobiet :) Bohaterem dzisiejszego wpisu jest książka Wydawnictwa Kaktus "Paryski Tydzień Mody". Zainteresowanych zapraszam do dalszej części postu ..."Paryski Tydzień Mody" to kolejna propozycja Wydawnictwa Kaktus przeznaczona do kolorowania.  Na 96 stronach umieszczono ogrom szczegółowych ilustracji nawiązujących nie tylko do francuskiej mody


Całe stylizacje, poszczególne części garderoby, fryzury, geometryczne zawijasy, witryny domów mody itp. - to wszystko znajduje się w tej kolorowane. Uruchamiając swoją wyobraźnię i dodając kolory tworzymy ten cudowny świat mody, a przy tym świetnie się bawimy. 
Przy okazji wpisu na temat kolorowanki, chcę jeszcze pokazać Wam kredki Cricco, które okazały się świetnym wyborem. Kredki są miękkie, bardzo dobrze się nimi koloruje. Kolory są piękne i intensywne. Za 24 kolory zapłaciłam nieco ponad 16 zł.
Kochani, dajcie znać, jak Wam się podoba ta propozycja Wydawnictwa Kaktus, bo ja jestem z niej bardzo zadowolona :)


 

8 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam