Polki mówią STOP wypadaniu włosów!


Cześć Kochani!

Jak tam minął Wam weekend? U mnie było intensywnie. Wczoraj wybawiłam się  na weselu, a dzisiaj świętowałam przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej przez moją Siostrzenicę Amelkę. 

Mimo że jestem okropnie zmęczona, przychodzę do Was z informacyjnym wpisem dotyczącym akcji organizowanej przez markę CeCe of Sweden "Polki mówią STOP WYPADANIU WŁOSÓW"Każdego dnia nasze włosy narażone są na wiele czynników mogących je osłabić i w konsekwencji doprowadzić do zwiększonego ich wypadania. Obecnie nadmierne wypadanie włosów dotyczy wielu kobiet. Przyczyn tego problemu jest sporo. Mogą być nimi m.in.: dieta uboga w witaminy i minerały, stres, przepracowanie, promieniowanie UV bądź też nieodpowiednio dobrane kosmetyki do ich stylizacji. 


Marka Cece Of Sweden postanowiła zmierzyć się z problemem wypadania włosów. Powiedzmy więc STOP i zawalczmy o piękne, gęste włosy.


Kuracja Cece MED Prevent Hair Loss to intensywna kuracja uderzeniowa mająca na celu zahamowanie wypadania włosów oraz stymulację porostu nowych. W skład kuracji wchodzi: szampon i odżywka, lotion do skóry głowy oraz ampułki do skóry głowy. Pierwsze efekty zauważalne już po 30 dniach! Zalecane stosowanie 3 miesiące.

Przeprowadzone  badanie trichoskopowe potwierdziły skuteczność kuracji Cece MED  STOP wypadaniu włosów. Specjalistyczne badania  aparaturowe po trzech miesiącach regularnej aplikacji kuracji, w skład której wchodzą: szampon, odżywka i ampułki wykazały, że średni wynik  uzyskany w trakcie stosowania kuracji to aż 25 000 włosów więcej w trzy miesiące. Dodatkowo stwierdzono że wzrosła ilość włosów odnawiających się w fazie anagenu (aktywnej fazie wzrostu)  średnio o 11%, a zmniejszyła się ilość włosów wypadających w fazie telogenu średnio o 11%.


Ja już rozpoczęłam kurację! Wy również możecie wziąć udział w akcji, dołączyć do grona kobiet, które przekonały się o skuteczności kuracji Cece MED STOP wypadaniu włosów i przetestować kurację!


Wystarczy wziąć udział w ankiecie na stronie akcji www.stopwypadaniu.pl/pl/akcja i odpowiedzieć na pytanie: "Co sprawia, że czujesz się piękna?".  Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja! Zapraszam!


 

9 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam