Kringle Candle, Lily Of The Valley, Świeca Daylight


Cześć Kochani!

Sobotni wieczór to dla mnie czas relaksu, więc tym samym zapraszam Was na luźny, przyjemny wpis o świecy Daylight Lily Of The Valley marki Kringle Candle.Lily Of The Valley to zapach, który stał się moim ulubieńcem ulubieńców! Połączenie konwalii i róży ze słodką gruszką z nutą piżma tworzy niesamowitą kompozycję. Najmocniej wyczuwalne są konwalie, a za nimi ciągnie się delikatny, prawie niewyczuwalny aromat pozostałych składników. 


Zapach sam w sobie jest bardzo prosty, kwiatowy, lekki i dziewczęcy. Kojarzy się z ogrodem na wsi, urzekającym prostotą i naturalnością. Zachwyca intensywnością - już po kilku minutach od zapalenia rozchodzi się po pomieszczeniu. Nie trzeba tej świeczki długo palić, by móc cieszyć się dłuższy czas tą przyjemną wonią. 


Spodobała mi się forma takich malutkich świeczuszek. W plastikowym, okrągłym pojemniczku otrzymujemy 52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, którego czas palenia wynosi 12 godzin. Dzięki tego rodzaju świeczuszkom, możemy zapoznać się z zapachem zanim zdecydujemy się na zakup większej i co za tym idzie, droższej świecy. 


Dostępność: Goodies.pl
Cena: 12,00 zł

A Wy poznaliście już zapach Lily Of The Valley? :) 


9 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam