Blogerki witają jesień ... relacja ze spotknia


Cześć Kochani!

Jak już wspominałam, w sobotę uczestniczyłam w spotkaniu "Blogerki witają jesień" organizowanym przez Asię i Gabi. Spotkanie odbyło się w Rzeszowie w przyjemnej Restauracji KonfituraZdjęcie zapożyczone od: Dziewczyna z Jasła

Oficjalnie spotkanie rozpoczynało się o 15 i mnie więcej tak też z Siostrą Moniką dotarłyśmy na miejsce :) W sumie było nas 9, gdyż Asi niestety nie udało się przybyć. 

Spotkanie upłynęło szybciutko. Zjadłyśmy pyszne jedzonko (u mnie była to sałatka z kurczaka), wypiłyśmy piwko, z kilkoma Dziewczynami udało się porozmawiać :)


Na spotkaniu pojawiła się także przemiła Ania - Instruktorka Indigo Nails Lab Polska, prowadząca Studio Glare Beauty w Rzeszowie przy ul. Rejtana 33. Ania opowiedziała nam co nieco o marce Indigo, o manicure hybrydowym, o jesiennych trendach, o pielęgnacji paznokci oraz o prawidłowej higienie pracy w zawodzie manikiurzystki. Ania obdarowała nas także pudełkiem pełnym cudownie pachnących dobroci marki Indigo :)


 

Asia z Gabi przygotowały dla nas ogrom upominków :)Na spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć Olka i Amelki :D Nie mogłam sobie odmówić twórczości kredą po tablicy :D
Dziewczynom dziękuję za spotkanie, za mile spędzenie czasu, a firmom za podarunki i zaufanie :)


A już niedługo wpis z upominkami. Buziaki :*

 

12 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam