StilGut Polska, Skórzane etui UltraSlim


Cześć Kochani!

W czasie drugiego tygodnia urlopu dostaję blogowej weny, stąd też przychodzę do Was dzisiaj po raz drugi. Tym razem wpis nie będzie kosmetyczny, a telefoniczny ;) Jak to kobieta, lubię, kiedy mój telefon ma ładne, a przy tym solidne "ubranko". Takie właśnie etui oferuje firma StilGut Polska.Przeglądając ofertę StilGut Polska można znaleźć etui na różne modele telefonów, tabletów, a także wszelkiego rodzaju akcesoria (folie i szkła hartowane, ładowarki samochodowe, PowerBanki, selfie stick, przewody, kable). 


Sama zdecydowałam się na etui UltraSlim na telefon Samsung Galaxy S3 mini. Etui wykonane jest ręcznie ze 100% naturalnej skóry z eleganckim przeszyciami. Do wyboru mamy kilka kolorów - ja wybrałam różowyEtui jest idealnie dopasowane do telefonu. Otwory wycięte są równo i starannie, stąd też mamy swobodny dostęp do wszystkich przycisków oraz kamery. Etui zapewnia też możliwość podłączenia słuchawek, w czasie, gdy jest zamknięte. 


Etui chroni telefon przed upadkami i zarysowaniami. Ma usztywnione wykończenie. Przednia klapa jest miękka, a więc amortyzuje wstrząsy podczas upadku. Wewnątrz wyścielane mikrofibrą, która zapobiega powstawaniu zarysowań ekranu oraz tylnej części urządzenia.Etui otrzymujemy zapakowane w eleganckie pudełko. Na pudełku umieszczono próbkę skóry, z której zostało wykonane etui, a więc możemy ten materiał sprawdzić i "zmacać" zanim zdecydujemy się na zakup, bez konieczności jego wyciągania z pudełka. 


W internetowym sklepie StilGit Polska to konkretne etui kosztuje 79 zł. I jak Wam się podoba moje nowe ubranko na telefon? :)

 

6 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam