Mini-U, Bathtime, Tabletki do kąpieli dla dzieci


Hejka Kochani!

Można powiedzieć, że dzieckiem już nie jestem. Mimo to, różne kolorowe pierdołki nadal przyciągają mój wzrok. Stąd też skusiłam się na zamówienie tabletek do kąpieli dla dzieci Bathtime marki Mini-U. Zobaczcie sami ... Czyż opakowanie nie jest urocze? Z kosmetykami marki Mini-U spotkałam się przeglądając asortyment internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl. Z tego, co zauważyłam marka oferuje produkty przeznaczone dla dzieci. W jej ofercie znajdują się m.in. kule do kąpieli, kolorowe płyny do kąpieli, żele pod prysznic, kremy do ciała  brokatem, kosmetyki do pielęgnacji włosów. 

Jak już we wstępie wspomniałam, zdecydowałam przetestować tabletki do kąpieli Bathtime. Zamówiłam je z myślą, że to właśnie ja z nich skorzystam. Ale jak tylko Amelka i Oli zobaczyli to urocze opakowanie, to mogłam się już z tymi tabletkami pożegnać ;)


Tabletki, dokładnie 9 sztuk, otrzymujemy w niebieskiej, pastelowej, bardzo ładnej saszetce, na której umieszczono opis produktu w języku angielskim, skład. 
Tabletki mają kształt okrągłych, niewielkich pastylek w trzech kolorach: niebieskim, różowym i zielonym. Wystarczy jedna tabletka by woda zabarwiła się na dany kolor. To dzieciom się podoba - mają frajdę móc kąpać się w kolorowej wodzie :) Można wrzucić dwie tabletki i uzyskać kolorowy mix. 
Tabletki błyskawicznie się rozpuszczają, musują, ale nie tworzą żadnej piany. Co do innych właściwości, to ciężko cokolwiek stwierdzić. Trzeba uważać, by dzieci nie pomyliły tych tabletek do kąpieli z pudrowymi pastylkami, gdyż przyznam szczerze, że ja bym się  nabrała, jakbym nie wiedziała do czego są przeznaczone. Tabletki kosztują niewiele, bo ok. 8 zł. Ten oraz innej produkty marki Mini-U dostępne są na iperfumy.pl. Kochani, dajcie znać, czy mieliście styczność  taką formą kąpielowego umilacza :)


 

10 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam