Scholl, Fresh Step, Dezodorant do butów


Hejka Kochani!

2016 rok szybko zmierza ku końcowi, a ja w ten przedostatni dzień starego roku mam Wam do pokazania dezodorant do butów marki Scholl z serii Fresh Step, który mega pozytywnie zaskoczył nie tylko mnie, ale i mojego Michała. Zanim przejdę do szczegółowego przedstawienia bohatera dzisiejszego wpisu, opowiem słów kilka o marce Scholl, której historia sięga roku 1904. W tym to właśnie roku, założyciel marki Dr William Mathias Scholl, stworzył pierwszą opatentowaną wkładkę do butów, która przyniosła prawdziwą rewolucję w dotychczasowym komforcie noszenia butów. Sukces ten pociągnął za sobą kolejne osiągnięcia, jak np. pojawienie się sandałów z wkładką anatomiczną. Obecnie, w ofercie marki Scholl znajdziemy nie tylko wysokiej jakości obuwie anatomiczne, ale także ogrom produktów przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji nóg, tj. kremy do nóg i stóp, antyperspiranty do stóp, spray'e do butów, pilniki, czy żelowe poduszeczki do stóp. Dezodorant, dokładnie 150 ml, otrzymujemy w opakowaniu pod ciśnieniem charakterystycznym dla tego typu produktów. Design opakowania w kolorystyce żółto-niebiesko-białej przyciąga uwagę. Odnajdziemy na nim opis produktu m.in. w języku angielskim. Dezodorant ma oczywiście formę sprayu i wyposażony jest w sprawnie działający psikaczDezodorant ma świeży zapach, w którym ja wyczuwam nuty cytrusowe. Michał temu jednak zaprzecza ;) 

Sposób użycia:
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymać pionowo i rozpylić równomiernie wewnątrz buta przed i/lub po użyciu. Przed założeniem poczekać, aż buty wyschną. Natychmiast zetrzeć produkt z zewnętrznej powierzchni obuwia.Dezodorant został opracowany w oparciu o formułę Dual-Active, która ma za zadanie natychmiastowe neutralizowanie nieprzyjemnego zapachu. Tak też się dzieje. Od razu po psiknięciu czuć ten świeży zapach i co najważniejsze, nie jest to chwilowe. Wiadomo, że jeden raz cudów nie zdziała, ale kilkakrotne użycie dezodorantu sprawia, iż nieprzyjemny zapach zostaje wyparty.  

Produkt wysusza obuwie, a więc nie dopuszcza do zawilgocenia i tym samym do powstawania lub nasilania "smrodku". Dezodorant nadaje się do każdego rodzaju obuwia! Mogą go stosować osoby z cukrzycą, ze słabym krążeniem krwi. 

W internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl aktualnie można go dostać w cenie 16,70 zł.Zamawiając ten dezodorant zdecydowałam się także na antyperspirant do stóp marki Scholl, o którym więcej napiszę w osobnej notce :)


 

5 komentarzy:

 1. Latem zawsze stosuję takie deo ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Roku bez trosk i zmartwień,
  życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.
  Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie,
  a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech

  Szczęśliwego NOWEGO ROKU kochana :*

  Buziaki :*:*

  Baw się dobrze :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie dezodorant ok, ale na mojego męża nie działa :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam