Karnawałowy manicure hybrydowy z Victoria Vynn


Cześć Kochani!

Początek roku 2017 jest okropny. Ciągle przyczepiają się jakieś choróbska. W poniedziałek dopadła mnie wirusówka żołądkowa, ale na szczęście jest już nieco lepiej. Niemniej jednak w całym tym chorobowym natłoku, udało mi się wykonać karnawałowy manicure hybrydowy przy pomocy lakierów hybrydowych marki Victoria VynnZ lakierami Victoria Vynn bardzo się zaprzyjaźniłam. Zdecydowanie częściej goszczą na moich paznokciach niż znane wszystkim lakiery Semilac. Każdy manicure rozpoczynam od użycia na naturalną płytkę paznokcia bezkwasowego preparatu podkładowego (Gel Polish Tape Bond). Preparat ten doskonale gruntuje płytkę, zwiększa przyczepność kolejnych warstw lakierów. Tape Bond jest całkowicie bezpieczny dla naturalnych paznokci, nie MAA (Methacrylic acid) i agresywnych polimerów. 
Do karnawałowej stylizacji użyłam lakieru z serii Pure Creamy Hybrid Color o numerku 057 i nazwie Purple Scandal. Jest to piękne połączenie fioletu ze śliwką z dodatkiem połyskujących drobinek w kolorze ciemnego różuZ racji karnawału postanowiłam jeszcze nieco zaszaleć i dodałam złoty, drobniutki brokat, który gdzieś tam kiedyś znalazłam w jakimś zestawie ozdób do paznokci.

Oczywiście nie można zapomnieć o bazie i topie również z serii Pure Creamy HybridTak wykonany manicure hybrydowy utrzymuje się u mnie do momentu, aż mi się znudzi, bądź aż odrosty będą straszyć mnie i innych ;)


Kochani, dajcie znać, jak Wam się mój manicure podoba? :) 

13 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam