Kalendarz 2017, czyli cudeńko od Scrapki & Kropki


Cześć Kochani!

Z początkiem każdego roku mam problem, jeśli chodzi o wybór kalendarza. W tym roku przewinęło mi się przez ręce kilka, aż w końcu trafił w nie cudowny kalendarz handmade wykonany techniką scrapbooking od Scrapki & Kropki <3


Dla zainteresowanych słów kilka o samej technice scrapbookingu. Jest to sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi, kartek okolicznościowych itp. Podstawowymi materiałami do ozdabiania są: kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej. Bardziej wyrafinowane ozdabianie wymaga także: pieczątek dekoracyjnych, farbek i pisaków z efektem Pluster („puchnących”), szablonów, shape cutter.
Mój kalendarz ma format A5, a więc nie jest ani bardzo duży, ani też mały. Okładka kalendarza totalnie skradła moje serducho <3 Pastelowe kolory, koronki, drewniane ozdoby, wstążeczka - kokardeczka z guziczkiem, niebieskie róże w klimacie retro na tylnej części okładki ... To wszystko tworzy niesamowitą, jedyną, wyjątkową i romantyczną całośćŚrodek kalendarza jest równie uroczy. Na dwóch stronach mamy rozkład dni na cały tydzień. Jest sporo miejsca na wszelkiego rodzaju zapiski. Na końcu zaś umieszczono całe strony na notatki. Zadowala mnie także fakt, iż kalendarz jest na kółkach, stąd też wygodnie się z niego korzysta. Scrapki & Kropki to nie tylko kalendarze. To również zaproszenia na różne okazje, kartki okolicznościowe z pudełkami, albumy na zdjęcia, pudełka na zdjęcia-wspomnienia, planery. Zresztą zobaczcie sami ... :)
Kochani, serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia fan page Scrapki & Kropki na FB! Każdy z nas znajdzie tam coś dla siebie lub bliskich :) Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba mój kalendarza na 2017 rok!


 

8 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam