Beauty Formulas, Regenerująca maska do twarzy ze śluzem ślimaka


Cześć Kochani!

W środku tygodnia, kiedy powoli zaczynam czuć zmęczenie, przychodzę do Was z regenerującą maską do twarzy ze śluzem ślimaka Beauty Formulas. Czas się zrelaksować, odprężyć, a przede wszystkim, odświeżyć skórę twarzy.Intensywna 2-stopniowa maseczka do twarzy to innowacyjny dwustopniowy program, który łączy w sobie zalety regeneracyjnego serum oraz maski do twarzy ze śluzem ślimaka dla maksymalnego nawilżenia.

Produkt otrzymujemy w bardzo ładnej saszetce, na której znajdziemy naklejkę z opisem w języku polskim, a także skład i niewielkie obrazki obrazujące, jak aplikować serum i maskę na twarz.
W mniejszej, górnej części saszetki umieszczono serum (dokładnie 2 g). Jego konsystencja jest lekka, nieco żelowa, o przyjemnym zapachu. Aplikujemy je na dokładnie oczyszczoną skórę. Ma za zadanie zregenerować skórę, wzmocnić ją i nawilżyć. Serum bezproblemowo rozprowadza się po skórze, tworzy na niej delikatnie lepką warstwę. Po aplikacji serum, nakładamy na twarz maskę w formie bawełnianego płatu mocno nasączonego płynem. Jak widać na zdjęciach, jest on nieco za duży na moją twarz, jednak dobrze do niej przylega i z niej nie zjeżdża (jest jakby zakładana na brodę). PS Można w niej straszyć :D 

Maskę pozostawiamy na skórze na czas ok. 20 minut, następnie powoli ściągamy, a pozostałości serum wklepujemy w skórę. Po całkowitym wyschnięciu, można się cieszyć gładką, miękką, przyjemną w dotyku skórą. Dodatkowo maska koi wszelkie podrażnienia i bardzo dobrze nawilża.


Nie jest to moje pierwsze spotkanie z tą maską i na pewno nie ostatnie. Kosztuje niewiele, bo ok. 6-7 zł, a można ją znaleźć zarówno stacjonarnie, jak i w sklepach internetowych.

 

8 komentarzy:

 1. Maseczki na tkaninie są chyba najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz się spotykam z tą maseczką

  OdpowiedzUsuń
 3. od dawna jestem ciekawa tych masek

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej maski, lecz lubię ogólnie wszelakie mazidełka i w takiej formie maski również są świetne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa! Mam peeling tej marki i go lubię. Maskę może też bym polubiła:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam jeszcze kosmetyków ze śluzem ślimaka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam