Czytamy książki! Nicole Sochacki-Wójcicka, #instaserial o miłości


Cześć Kochani!

W sobotnie popołudnie przygotowałam dla Was recenzję książki, którą zamówiłam pod wpływem chwili, podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na fan page @mamaginekolog na fb zobaczyłam wpis o super akcji, która wspierała właśnie WOŚP. Od każdej sprzedanej książki "#instaserial o miłości" przekazywane było 10 zł na konto WOŚP. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i tak oto stałam się właścicielką wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju egzemplarza <3


Autor: Nicole Sochacki-Wójcicka (żona, mama, ginekolog-położnik w trakcie specjalizacji)
Tytuł: #instaserial o miłości
Ilość stron: 260
Wydawnictwo: Roger Publishing
Cena: 39 złMuszę przyznać, że zanim książka ta trafiła w moje ręce, obserwowałam autorkę zarówno na fb, jak i instagramie. Młoda, z pozytywnym nastawieniem do życia, z uśmiechem na twarzy ginekolog, która swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi kobietami. Książkę przeczytałam w ciągu trzech godzin, gdyż zwyczajnie nie mogłam się od niej oderwać. Historii o miłości jest wiele, ale ta ma w sobie to "coś", co nie pozwala zakończyć czytania, do momentu aż nie znajdziemy się na ostatniej stronie. Książka jest lekka i niesamowicie przyjemna, pisana prostym językiem. Nicole opowiada, jak poznała swojego przyszłego męża, jak narodziła się ich miłość i ile przeszła, by w końcu stanąć z nim na ślubnym kobiercu. 

Czytając książkę, udzielają się emocje Nicole. Wiele razy odczuwałam jej wściekłość z powodu zachowania Kuby, strach, kiedy to sama podróżowała do Afryki. Podziwiam ją, ile potrafiła zrobić, ile kilometrów przejechać, by móc się spotkać z chłopakiem. "#instaserial o miłości" to instagramowa historia przelana na papier. Składa się ze wstępu, sezonów i odcinków, które są bardzo krótkie. Stąd też chyba tak szybko się ja czyta. 

Każdy odcinek zakończony jest krótką zapowiedzią tego, co będzie dalej w formie pytań. Do książki dołączona jest pocztówka, którą możemy użyć jako zakładki. 

Mój egzemplarz jest podpisany przez Nicole. Widnieje także na nim serduszko narysowane przez Dzieciaczka <3 
"#instaserial o miłości" to nie tylko książka, ale dowód na to, iż każdy z nas może wydać książkę! Nie trzeba być nie wiadomo jakim pisarzem, by książka podobała się tysiącom ludzi :)
Także, kto jeszcze nie czytał, to zachęcam :) 

8 komentarzy:

 1. Jestem molem książkowym więc chętnie bym ją przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam mamęginekolog :) jej ksiazka jest na mojej liscie

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam przyjemności jeszcze czytać o tej książcee :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś dla mnie, z chęcią kiedyś przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę dorwać tą książkę, śledzę Profil Nicole na fb . nie jestem mamą ani w ciąży ale uwielbiam jej filmiki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo osób o niej pisze i pokazuje, może w końcu i ja po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam