eXc - More Than Perfection, Uniwersalne kable do telefonów i tabletów


Hejka Kochani!

Blog mój kręci się, przede wszystkim, wokół kosmetyków i tematów urodowych. Od czasu do czasu pojawia się jednak na nim coś innego, co na co dzień równie często się u mnie przewija. 

Z ładowarek do telefonów korzystamy wszyscy. Ale nie wiem, czy wszyscy tak szybko psują kable do telefonów, jak ja :D Najprostsze kable wytrzymują ze mną naprawdę niedługo. Potem po prostu zaczynają nie łączyć i ładowanie staje się problemem. Stąd też postanowiłam zapoznać się z różnego rodzaju uniwersalnymi kablami do telefonów i tabletów marki eXc.Kabel stanowi bardzo istotny element zestawu ładującego. Odgrywa ogromną rolę, jeśli chodzi o efektywność ładowania. Słabej jakości kabel spowalnia, a nawet uniemożliwia ładowanie, co niekorzystnie wpływa zarówno na urządzenie ładujące, jak i ładowane.Poniżej pokażę Wam kilka rodzajów kabli, które u mnie i u moich bliskich spisują się naprawdę świetnie. 

Kabel eXc Whippy micro USB

Niewątpliwym jego atutem jest długość 2 m, a więc spokojnie sięga u mnie od podłogi do łóżka. Kabel jest giętki, elastyczny, o okrągłym przekroju. Posiada wejście USB, wyjście micro USB, natężenie: max. 2.1A
Cena: 19,99 zł

Kabel Whippy dostępny jest w różnych kolorach - każdy znajdzie więc coś dla siebie. Wraz z tym kablem otrzymujemy w gratisie kabel o długości 30 cmOtrzymujemy go w kartonowo-plastikowym opakowaniu, na którym znajdziemy podstawowe informacje na jego temat.

Kabel eXc Blade micro USB

Kabel o długości 1,5 m,  solidny, z metalowymi obudowami wtyków. Posiada także wejście USB i wyjście micro USB oraz natężenie max. 2.1A. Jak to kobiecie, spodobała mi się faktura kabla - taka prążkowana. Jak widzicie, wtyki idealnie pasują zarówno do telefonu, jak i ładowarki.Kabel dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym

Cena: 22,99 zł
Kabel eXc Spring micro USB

Jako ostatni mam Wam do pokazania kabel o długości 1,5 m, z metalowymi obudowami wtyków, którego wyróżnia wzmocnienie przy wtykach w postaci metalowych sprężynek. Kabel przy ładowarce, jak i przy telefonie ładnie się wygina, ale nie łamie się i tym samym dalej sprawnie działa :) To coś idealnego dla takiego psuja, jak ja. 
Dostępny jest również w kolorze czarnym i białym

Cena: 19,99 zł

Kochani, koniecznie dajcie znać, jak Wam się podobają takie nieco inne od standardowych kabli :)


 

7 komentarzy:

 1. Bardzo dobry post! Muszę zrobić zapas kabelków bo mi kotka wszystkie poprzegryzała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne, muszę sobie zamówić, takie kable zawsze się przydają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na szczęście nie mam aż takiego problemu z kablami, ale jak wiadomo, raz na jakiś czas coś się zepsuje :D

  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł! i fajne kolory :)
  Zapraszam: MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam