Wilkinson Sword, Intuition Island Berry, Systemowa maszynka do golenia dla kobiet


Cześć Kochani!

Maszynki do golenia jakoś nigdy mnie niczym specjalnym nie zaskoczyły. Jednak na rynku pojawiła się propozycja marki Wilkinson, która ściągnęła na siebie moją uwagę. Jest to dokładnie systemowa maszynka do golenia dla kobiet Wilkinson Sword Intuition Island Berry. Natrafiłam na nią w jednym z pudełek z Programu Nowości Rossmanna. Jeśli jesteście więc ciekawi, jak sprawdza się ten wynalazek, to zapraszam do dalszej części wpisu. Maszynkę otrzymujemy w bardzo ładnym, kartonowym pudełku utrzymanym w kolorystyce czarno-różowej


Rączka maszynki dobrze leży w dłoni. Jest sporych rozmiarów, z gumowymi elementami, dzięki którym nie wyślizguje się podczas golenia. Na uwagę zasługują także 4 ostrza, pozwalające na dokładne pozbycie się niechcianych włosków.Elementem wyróżniającym tę maszynkę jest mydełko, które kryje w środku ostrza. Pachnie ono nieziemsko - słodko, owocowo, naturalnie. 


Początkowo wydawało mi się, iż mydełko będzie uniemożliwiało pracę ostrzom. Ale tak na szczęście się nie dzieje. Mydełko, po kontakcie z wodą, wytwarza delikatną piankę, ułatwia poślizg, zapobiega zacięciom. Nie potrzebujemy więc już żadnej pianki itp. Jedyny jego minus to dosyć szybkie zużywanie i lekkie przesuszenie skóry.

Podsumowując, połączenie mydełka z ostrzami jest świetne! Pozwala na szybkie i bezbolesne golenie. 


Maszynka Wilkinson Sword od maja będzie dostępna w drogeriach Rossmann :)

 

5 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam