Perfecta SPA, PINA COLADA, Peeling do ciała antycellulitowy


Witajcie moi Kochani!

Sezon wakacyjny się rozpoczyna, pogoda dopisuje, a wszyscy chcą mieć piękne, zadbane ciało. Tak też mam i ja. Sięgam po wszelkiego rodzaju cudowne mazidła, które mają za zadanie skórę nawilżyć, zmiękczyć i wygładzić. Jednym z nich jest antycellulitowy peeling do ciała PINA COLADA z serii SPA marki Perfecta, który uwiódł mnie niesamowicie słodkim, letnim zapachem <3225 g peelingu otrzymujemy w dużym, zakręcanym słoiku wykonanym z solidnego tworzywa w słonecznym kolorzeDesign etykiety nieodzownie kojarzy się z wakacjami, plażą, drinkami, relaksem i przez to bardzo mi się podoba. 
Na etykiecie umieszczono opis produktu, sposób użycia, skład, a na spodzie opakowania znajdziemy datę przydatności do użytku.

Peeling wewnątrz dodatkowo został zabezpieczony srebrną folią, a więc mamy pewność, że nie był wcześniej otwierany. Peeling jest gęsty i zbity. Zawiera mnóstwo dużych naturalnych kryształków cukru, które pięknie radzą sobie z oczyszczaniem i usuwaniem martwego naskórka. Kryształki są dosyć ostre, ale pod wpływem kontaktu z ciepłą wodą i ciepłem dłoni fajnie się rozpuszczają. Peeling bardzo ładnie wygładza skórę, zmiękcza ją, nawilża (bez pozostawiania takiej tłustej, lepkiej warstwy). Wiadomo, że cellulit dzięki niemu nam nie zniknie, ale na pewno jakoś tę walkę z nim wspomaga.Jak już wspomniałam we wstępie, peeling zachwyca zapachem. Jest to idealne połączenie ananasa z kokosem - słodkie, letnie, smakowite <3Peeling kosztuje ok. 20 zł i według mnie, jak najbardziej warto mieć go w swojej łazience w upalne dni :) 

7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam