Masters Pharm, Pirolam, Szampon o działaniu przeciwłupieżowym


Hejka Kochani!

Już od dłuższego czasu, w projektach denko, pojawia się szampon o działaniu przeciwłupieżowym Pirolam, który zawsze stoi w mojej łazience. Dlaczego go tak polubiłam? O tym w dalszej części wpisu ...150 ml szamponu otrzymujemy w nieprzezroczystej butelce wykonanej z białego, solidnego tworzywa. Dostępna jest jeszcze pojemność 60 ml w tubce, ale ta w butelce zdecydowanie bardziej się opłaca cenowo.
Czytelna, przejrzysta etykieta zawiera opis produktu, sposób stosowania, skład. 


Butelka wyposażona została w sprawnie działającą pompkę dozującą, która zdecydowanie ułatwia wydobycie odpowiedniej ilości szamponu.Szampon ma dosyć specyficzną konsystencję - gęstą i taką jakby nieco lepką, stąd też ciężko rozprowadza się po włosach. Jednak ja używam go jedynie do skóry głowy i jakoś sobie z tą konsystencją radzę. Po kontakcie z wodą tworzy niewielką ilość delikatnej piany.
Szampon Pirolam to mój must have w walce z łupieżem. Używam go wówczas, kiedy widzę, iż problem łupieżu powraca. Dlaczego tak go lubię? Po pierwsze, świetnie oczyszcza skórę głowy, po drugie, błyskawicznie likwiduje łupież, po trzecie, nie przesusza skóry głowy. 

Nie zalecam go do stosowania na całą długość włosów, zwłaszcza takich, jak moje (długie, kręcone, suche, skłonne do plątania), gdyż dziwnie je matowi i plącze.
Cena szamponu zależna jest oczywiście od apteki, w której się kupuje. Ja płaciłam raz ponad 40 zł za 150 ml, inny razem udało mi się go zakupić za niecałe 20 zł ...3 komentarze:

  1. same zalety, czasami chętnie sięgam po przeciwłupieżowe szampony, ważne aby nie przesuszały

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam go, ale muszę wspomnieć o nim mamie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Miałam go kiedyś, ale nawet po zużyciu opakowania efektów nie zauważyłam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam