Planowanie sprzątania z NANOPERFECT SYSTEM


Cześć Kochani!

Przychodzę do Was dzisiaj z wpisem, w którym to chcę Wam przedstawić nowoczesne środki czystości wzbogacone nanocząstkami srebra marki NANOPERFECT SYSTEM. Dla mnie są to totalne nowości i aktualnie jestem w fazie ich testowania, ale zanim pojawią się szczegółowe recenzje, postanowiłam nieco te środki Wam przybliżyć. NANOPERFECT SYSTEM to marka środków czystości do stosowania w domu, przyjaznych dla ludzi i środowiska naturalnego. Jest częścią firmy NANOTECHNOLOGIE RZESZÓW. Jak już we wstępie wspomniałam, środki te wzbogacone są nanocząstkami srebra o właściwościach: antybakteryjnych, antygrzybicznych, antystatycznych, dezodoryzujących, neutralizujących działanie roztoczy.W ofercie marki znajdziemy:
* płyny do czyszczenia: silnych zabrudzeń, tworzyw i tekstyliów, sanitariów i armatury, urządzeń kuchennych, 
* płyn do mycia szyb i luster,
* koncentraty do mycia podłóg,
* płyny do neutralizowania zapachów,
* impregnat do granitu, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych,
* odświeżacze powietrza.Sama mam okazję zapoznać się z 7 produktami

1. NPS-FRESZ Płyn do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów - preparat do odświeżania i ochrony: obuwia, wkładek, tapicerki, wykładzin, dywanów, szafek, filtrów, koszy na śmieci oraz innych powierzchni, które ze względu na duże zawilgocenie, czy też intensywną eksploatację wydzielają nieprzyjemną woń. Zapewnia efekt odświeżenia oraz zapobiega powstawaniu uciążliwych zapachów przez dłuższy czas.
2. NPS-KUCHNIA Płyn do czyszczenia powierzchni i urządzeń kuchennych - preparat do codziennego usuwania wszelkiego typu kuchennych zabrudzeń. Rozpuszcza olejowe i tłuste zabrudzenia oraz przypalone resztki jedzenia, nie pozostawiając przy tym zacieków i smug. Idealnie nadaje się do czyszczenia urządzeń (płyt grzewczych, kuchenek gazowych, okapów, piekarników, lodówek, mikrofalówek, zmywarek), zlewozmywaków, blatów oraz mebli i płytek kuchennych z tłustych plam, zacieków, śladów palców i innych zabrudzeń. Nadaje efekt wypolerowanej powierzchni, zwłaszcza elementom wykonanym ze stali nierdzewnej.
3. NPS-SZKŁO Płyn do mycia szyb, luster, szklanych powierzchni preparat z aktywną pianą do mycia powierzchni szkliwionych: okien, luster, stolików, gablot, witryn sklepowych, szklanych drzwi, elementów chromowanych, płytek ceramicznych. Skutecznie usuwa nawet zaschnięty brud, tłuszcz, owady, jednocześnie zabezpieczając powierzchnię przed szybkim zabrudzeniem. Wysoka jakość gwarantuje uzyskanie krystalicznie czystych i lśniących szyb bez zacieków i smug.
4. NPS-MEBLE Płyn do czyszczenia tworzyw sztucznych i tekstyliówpreparat do czyszczenia wszelkiego typu powierzchni zmywalnych: okleiny meblowej, ram okiennych, elementów gumowych, urządzeń elektronicznych (laptopów, komputerów, drukarek itp.), oraz kamieni szlifowanych (granitowych blatów, parapetów itp.). Przeznaczony również do prania tapicerki oraz czyszczenia skóry naturalnej i ekoskóry. Silnie skoncentrowany skład gwarantuje głęboką penetrację powierzchni oraz rozpuszczanie zabrudzeń, co pozwala całkowicie je usunąć. Skutecznie usuwa kurz, brud, ślady palców, tłuste plamy, również silnie związane z tapicerką.
5. NPS-ŁAZIENKA Płyn do czyszczenia sanitariów i armaturypreparat z aktywną ochroną polimerową do czyszczenia: kabin prysznicowych, brodzików, płytek ceramicznych, baterii, deszczownic, wanien, umywalek, muszli klozetowych. Zawarte w preparacie silnie skoncentrowane substancje aktywne skutecznie usuwają rdzawe oraz kamienne nacieki, tłusty brud, osady mydlane. Zastosowane w preparacie polimery opóźniają efekt ponownego osadzania się brudu oraz ułatwiają proces kolejnego mycia, tworząc na mytych powierzchniach film ochronny. Preparat doskonale sprawdza się na powierzchniach pionowych, pozostawiając je czyste przez dłuższy czas.
6. NPS-PIEKARNIK Płyn do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni - silnie działający preparat do gruntownego czyszczenia: piekarników, rusztów, kuchenek gazowych, kominków, grillów z wszelkiego typu tłustych, olejowych oraz smolistych zabrudzeń. Dzięki zdolności do emulgowania tłuszczu rozpuszcza silne i uporczywe zabrudzenia, przypalone resztki jedzenia, osad oraz zadymienia, nie niszcząc przy tym powierzchni ceramicznych i emaliowanych. Idealnie nadaje się do czyszczenia stalowych zlewozmywaków z trudnych do usunięcia osadów.
7. NPS-PODŁOGA Nowoczesny koncentrat do mycia podłóg - koncentrat do codziennego mycia i pielęgnowania wszelkiego rodzaju podłóg. Doskonale usuwa zabrudzenia, szybko schnie, pozostawia przyjemny zapach oraz nadaje subtelny połysk. Preparat cechuje się skutecznością oraz wysoką wydajnością (50 – 100 mL/10 L wody).

Dla zainteresowanych! Produkty można zamówić online, jak i zakupić je w sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej 37. Co Wy Kochani na tego typu środki czystości? :) Według mnie, to świetna alternatywa do tego, co aktualnie mamy dostępnego w sklepach.


5 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam