Miss Sporty, Pump Up Booster 24H Waterproof, wodoodporny tusz do rzęs i eyeliner


Hejka Kochani!


Marka Miss Sporty mile mnie ostatnio zaskakuje. Już jakiś czas temu otrzymałam przesyłkę - niespodziankę, w której znalazłam m.in. tusz do rzęs oraz eyeliner z serii Pump Up Booster 24H Waterproof. Duet ten sprawdził i sprawdza się nadal u mnie całkiem nieźle, stąd też chcę Wam te produkty nieco przybliżyć. 
12 ml czarnej maskary otrzymujemy w dosyć "pękatym" opakowaniu typowym dla tej grupy produktów. Design opakowania prosty, czytelny, w kolorystyce niebiesko-pomarańczowej. 


Tusz wyposażony został w dużą szczoteczkę z tradycyjnym włosiem. Przyznam szczerze, że do tej pory gościły u mnie maskary z silikonowymi szczoteczkami, stąd też musiałam się na nowo nauczyć współpracować z taką szczoteczką. Niemniej jednak z każdym kolejnym użyciem coraz lepiej mi się malowało i aktualnie polubiłam się z nią.
Jak widzicie na zdjęciu, maskara ładnie, ale nadal dość delikatnie, pogrubia rzęsy, podnosi je i podkręca. Co ważne podczas upalnych dni, rzeczywiście jest wodoodporna. Nie rozmazuje się, nie osypuje - przez cały dzień pozostaje na rzęsach.


Wypatrzyłam, iż w internetowej drogerii Rossmann tusz do rzęs kosztuje aktualnie 15,99 zł.


Eyeliner (3,5 ml) zamknięto w zgrabnym opakowaniu o takim samym designie jak tusz do rzęs. 


Główną zaletą eyelinera jest wąski, cienki, precyzyjny pędzelek, którym niesamowicie łatwo maluje się kreskę. Sprawdza się więc idealnie o poranku, kiedy nie mam siły jakoś specjalnie bawić się z makijażem. 


Eyeliner jest w kolorze czerni, ale nie jakiejś mega intensywnej. Szybko zastyga, a więc nie ma obawy, że coś nam się na tych powiekach odbije. Jak już zastygnie, tak utrzymuje się praktycznie cały dzień. 


Kosztuje również niewiele, bo ok. 10 zł. Tak więc za taką cenę śmiało można go przetestować :)A Wy znacie te produkty? Jeśli tak, dajcie znać, jak się spisują :) Tymczasem ja pozdrawiam z chłodnej i wietrznej Norwegii :*


5 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam