Isana, Sole do kąpieli w saszetkach


Cześć Kochani!

Spacerując ostatnio po Rossmannie, natknęłam się na sole do kąpieli w saszetkach marki Isana. Jak wiecie, jestem wielką fanka wszelkich kąpielowych umilaczy, więc postanowiłam sprawdzić, jak będą się spisywać. Zdecydowałam się na dwa zapachy - mandarynkę z maślanką i kwiat jaśminu z lilią wodnąSole pakowane po 80 g otrzymujemy w saszetkach o przyjemnym dla oczu designie, na których umieszczono naklejki z opisem produktu w języku polskim. Na opakowaniach znajdziemy również skład.


Sole mają postać drobnych kryształków, które całkowicie i szybko rozpuszczają się w wodzie barwiąc ja na różowo (kwiat jaśminu z lilią wodną) lub na żółto (mandarynka z maślanką). Zapachy to kolejne atuty tych soli. Różowa pachnie intensywnie, kwiatowo i może nieco słodko, natomiast żółta - świeżo i orzeźwiająco. 
Kąpiel z dodatkiem soli Isana, przede wszystkim, relaksuje i odpręża. Olejki zawarte w solach - z awokado i mandarynkowy - sprawiają, że skóra po kąpieli nie jest wysuszona, a gładka, miękka i lekko nawilżona. Sole w żaden sposób nie podrażniają skóry, nie uczulają. 
Sole marki Isana kosztują niewiele - jedyne 2,99 zł za saszetkę, więc warto się z nimi zapoznać :)

9 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam