Pomysł na prezent ze Scrapki & Kropki


Cześć Kochani!


Wczoraj, tj. 29. września, świętowaliśmy 26. urodziny mojego Michała :) Jak zwykle, nad prezentem zastanawiałam się długo. W końcu zdecydowałam się na zestaw 8 książek Sagi Pieśni Lodu i Ognia napisanych przez George'a R.R. Martin'a oraz suszarkę do włosów BaByliss, którą pokazywałam Wam w zamówieniu z iperfumy.pl. Brakowało mi jednak czegoś, co stanowiłoby pamiątkę. I tu z pomocą przyszła mi Basia ze Scrapki & Kropki, tworząc techniką scrapbooking'u przepiękny albumik ze zdjęciami <3 Zresztą, zobaczcie sami ... Dla zainteresowanych, słów kilka o samej technice scrapbooking'u. Jest to sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi, kartek okolicznościowych itp. Podstawowymi materiałami do ozdabiania są: kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej. Bardziej wyrafinowane ozdabianie wymaga także: pieczątek dekoracyjnych, farbek i pisaków z efektem Pluster („puchnących”), szablonów, shape cutter.


Jak widzicie, bazę albumu stanowi czarny kwadrat, który kryje ogrom cudowności. Okładkę zdobią napisy, kwiatuszek, motylek, aparat nawiązujący do zainteresowań mojego M. Całość przewiązana została sznureczkiem.
W środku mamy nie tylko nasze wspólne zdjęcia z tegorocznych wakacji, ale także wszelkiego rodzaju karteczki do uzupełnienia, drewniane napisy, chmurki. Wszystko prezentuje się bajecznie, wyjątkowo, oryginalnie <3 Albumik bardzo spodobał się Michałowi :) W ogóle, każdy kto go oglądał był nim zachwycony <3


Kochani, zapraszam Was serdecznie na fan page Scrapki & Kropki na fb - klik, chociażby po to, by obejrzeć te wszystkie wspaniałe, jedyny w swoim rodzaju dzieła :)


4 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam