Urodzinowo z kucmar.pl


Cześć Kochani!

Ci, którzy obserwują mój profil na Instagramie, mogli zobaczyć zdjęcia z imprezy urodzinowej mojego Michała, którą przygotowałyśmy z jego Mamuśką. Była to impreza-niespodzianka, o której Michał nie wiedział  (chociaż twierdził, że się domyślił :D). Jak wiecie, uwielbiam wszelkiego rodzaju urodzinowe dekoracje, stąd też i tym razem nie mogło się bez nich obejść. Przeglądając ofertę internetowego sklepu kucmar.pl, natknęłam się na akcesoria i dekoracje urodzinowe w kolorystyce czarno-białej i takie też wybrałam dla Michała :) Zerknijcie, jak to wszystko się prezentowało :)Poniżej pokażę Wam dokładnie, na co się zdecydowałam, planując imprezę dla Michała. Oczywiście urodziny nie mogą obejść się bez tortu, który postanowiłam przyozdobić topperem "Happy Birthday". Jest to czarny, lekki napis na patyczkach o wysokości ok. 22,5 cm, który prezentuje się fantastycznie. 

Topper - 10,90 zł - klik
Jest tort, to muszą być i świeczki. Ja wybrałam zestaw 6 świeczek w kropki i w paski, oczywiście w kolorystyce czarno-białej

Świeczki urodzinowe w kropki i w paski 6 sztuk - 2,00 zł - klikMoją uwagę przyciągnęły kubki papierowe, słomki papierowe oraz serwetki w czarno-białe paski. Razem tworzą super dopasowaną całość. 

Kubeczki w paski 300 ml 10 sztuk - 5,90 zł - klik
Słomki papierowe w czarne paski 10 sztuk - 2,99 zł - klik
Serwetki białe w czarne paski 33 cm x 33 cm 20 sztuk - 4,99 zł - klik
Muffinki dla mnie są nieodłącznym elementem urodzinowej imprezy. W internetowym sklepie kucmar.pl, wypatrzyłam papilotki na muffinki w czarne paskiMuffinki przyozdobiłam wąsami na piku :)

Papilotki na muffinki 6 sztuk - 3,49 zł - klik
Wąsy na piku 6 sztuk - 2,99 zł - klik

Skusiłam się również na kule bibułowe o średnicy 10 cm w kolorze czarnym. Kule przychodzą do samodzielnego sklejenia, a więc nie ma obaw, że coś się zniszczy przy transporcie. Sklep oferuje kule w różnych kolorach i rozmiarach.

Kula bibułowa 10 cm czarna - 1,99 zł - klik


Świderki czarne to kolejne element dekoracyjny, na który się zdecydowałam. Jest to dekoracja wisząca o długości ok. 60 cm. Pięknie połyskuje i faluje. Do tego czarne balony o średnicy 30 cm oraz biały i czarny z napisem "Happy Birthday" :)

Dekoracja wisząca świderki czarne 5 sztuk - 4,99 zł - klik
Czarne balony 30 cm - 25 sztuk - 6,50 zł - klik
Balony urodzinowe Happy Birthday czarny i biały 2 sztuki - 1,60 zł - klik
Bardzo spodobała mi się foremka do kostek lodu "Dżentelmen". Dzięki niej możemy uzyskać kostki lodu bądź też czekolady w kształcie meloników, okularów, wąsów i muszek. Idealne na imprezę dla mężczyzny. Foremka wykonana została z termoplastycznego tworzywa TPR.

Foremka do kostek lodu Dżentelmen - 17,99 zł - klik

Urodzinowa impreza nie może obejść się bez gadżetów do zdjęć. Ja wybrałam usta i wąsy na patyczku, tabliczki do fotobudki oraz okulary imprezowe czarne "Cenzura"

Usta i wąsy na patyczku 12 sztuk - 11,99 zł - klik
Tabliczki do fotobudki 2 sztuki - 3,99 zł - klik
Okulary imprezowe czarne Cenzura - 9,99 zł - klik
A teraz zobaczcie, jak te akcesoria i dekoracje urodzinowe prezentowały się na imprezie :)Kochani, jak Wam się podobają tego typu urodzinowe dekoracje :)


5 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam