Christmas Haul


Cześć Kochani!

Przychodzę dzisiaj do Was ze świątecznym haulem zakupowym. Kupiłam ostatnio kilka świątecznych dekoracji, ozdób na choinkę i postanowiłam Wam to pokazać. Część rzeczy na pewno jest jeszcze w sklepach, więc będziecie mogli je sobie zakupić. Zainteresowanych zapraszam do dalszej części wpisu ... :)Zacznę może od ozdób choinkowych. Zawieszki dekoracyjne Ornament Essex Excellence wypatrzyłam w drogerii Rossmann w promocyjnej cenie 2,99 zł. Kupiłam koniki na biegunach, śnieżynki, aniołki, choinki, renifery w kolorach biel i czerwień. W jednym opakowaniu znajdują się 3 sztuki zawieszek. Prezentują się prześlicznie i już sobie wiszą na choince. W internetowej drogerii Rossmann znalazłam renifery - klikBricomarché znalazłam drewniane spinacze w kształcie choinek i gwiazdek. Jedno opakowanie zawiera 6 sztuk spinaczy i kosztuje 7 zł. Wypatrzyłam tam jeszcze świąteczne konfetti  - po 3,99 zł za pudełeczko.W Pepco skusiłam się na złote wróżki <3 Kupiłam 2 opakowania po 2 sztuki w cenie 2,99 zł. Natrafiłam tam również na piękne kokardy w śnieżynki. W opakowaniu otrzymujemy 3 kokardy w cenie 4,99 zł. Ja kupiłam aż 4 opakowania. 

Na choince nie może zabraknąć także słodkich, czerwonych lasek. Ja swoje zakupiłam w miejscowym sklepie Vimax w cenie 0,55 zł za sztukęPepco zachwyca mnie wszelkimi dodatkami dekoracyjnymi. Tam właśnie wybrałam poszewki na poduszki w kolorze szarym z reniferami (po 14,99 zł za sztukę) oraz kremowe poszewki na poduszki z szarymi i czerwonymi choinkami, gwiazdkami, sercami do pokoju mojej Mamy (po 9,99 zł za sztukę). W Pepco kupiłam także brązową gwiazdkę świecącą dla Mamy w cenie 19,99 zł, podstawkę na świecę z napisem "Let It Snow" w cenie 6,99 zł oraz złotą świecę w kształcie choinki w cenie 4,99 zł.
W KIKu zakupiłam uroczą, piękną mikołajkową dziewczynkę (24,99 zł) i dwa złote świeczniki w kształcie gwiazdy (mniejsza 12,99 zł, większa 14,99 zł). Natomiast w sklepie JYSK znalazłam do złotych gwiazdek złotą choinkę (9,99 zł).


W sklepie Majster natrafiłam na eleganckie latarenki w cenie ok. 23 zł za sztukę. 
W prezencie urodzinowym otrzymałam białe choineczki oraz świecznik-domek. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że te dekoracje dostępne są w Bricomarché.
A i jeszcze w Pepco kupiłam lampkę-tablicę w kształcie komisowej chmurki, po której można pisać mazakiem i zmazywać. Dla mnie rewelacja!!!
Póki co, to by było na tyle, chociaż pewnie coś mi się uda zakupić w okresie przedświątecznym :D


4 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam