Balea, Tropical Dream, Odprężająca maseczka do twarzy z ekstraktem z ananasa i wodą kokosową


Witajcie Moi Drodzy :)

Wyjątkowo końcem tygodnia przychodzę do Was z recenzją odprężającej maseczki do twarzy z ekstraktem z ananasa i wodą kokosową Tropical Dream niemieckiej marki Balea. Maseczkę znalazłam w urodzinowej paczuszce od Bożenki (sufcia72), której po raz kolejny dziękuję za niesamowite niespodzianki. Jeśli ciekawi Was, jak się ta maseczka u mnie sprawdziła, to zapraszam do dalszej części wpisu.Produkty Balea charakteryzują się bardzo ładnymi, kolorowymi opakowaniami. I tak też prezentuje się opakowanie tej maseczki. Nawiązuje mocno do wakacji - umieszczono na nim ananasy i kokosy. Odnajdziemy na nim m.in. skład maseczki.
Podwójna saszetka mieści 2 razy po 8 ml gęstej, treściwej maseczki koloru białego, która pachnie obłędnie słodkim połączeniem ananasa i kokosaMaseczkę aplikowałam za pomocą płaskiego pędzla przeznaczonego właśnie do maseczek. Kremowa konsystencja bezproblemowo sunie po skórze.Maseczkę oczywiście nakładamy na wcześniej oczyszczoną skórę. Producent zaleca pozostawić ją na skórze na czas 10-15 minut (ja tradycyjnie przetrzymałam ją dłużej), a następnie nadmiar usunąć chusteczką. Nie należy maseczki zmywać.


Maseczka, przede wszystkim, świetnie nawilża skórę, a więc w okresie zimowym, kiedy moja skóra jest miejscami przesuszona, sprawdza się idealnie. Zauważyłam również, iż działa na skórę zmiękczająco i wygładzająco, a zapach sprawia, że czujemy się zrelaksowane :)


Maseczka kosztuje niewiele. W internetowych drogeriach można ją kupić za niecałe 4 zł. Kochani, kto  z Was tak jak ja uwielbiam pielęgnację z marką Balea :)


6 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam