L'Biotica, Biovax Glamour Caviar, Złote Algi & Kawior, Regenerująca odżywka do włosów w piance


Hejka Kochani!

Jak przystało na miłośniczkę kosmetyków, potrafię znaleźć coś fajnego dosłownie wszędzie. Tak też tuż przed Świętami, wypatrzyłam w Aptece Farmacja 24 w Dębicy (znajdującej się w budynku Centrum Medyczne "Pod Akacjami") regenerującą odżywkę do włosów w piance L'Biotica Biovax Glamour Caviar. Tradycyjnie już do jej zakupu przyciągnęło mnie opakowanie ... Jeśli ciekawi jesteście, czy odżywka sprawdziła się na moich włosach, to zapraszam do dalszej części wpisu :)


150 ml pianki umieszczono w pojemniku pod ciśnieniem, typowym dla wszelkiego rodzaju pianek, dezodorantów itp. Urzekł mnie jego elegancki design utrzymany w kolorystyce czarno-złotej <3 

Odżywka ma postać niesamowicie delikatnej, lekkiej pianki, która jest bardzo wydajna. Wystarczy dosłownie wycisnąć odrobinę, aby cieszyć się zadowalającym efektem. 


Kolejną zaletą odżywki jest zapach. Pianka pachnie świeżo, może nieco kwiatowo, przypomina mi jakiś luksusowy perfum. Cieszę się bardzo, że zapach pozostaje na włosach.


Piankę można stosować na dwa sposoby - ze spłukiwaniem i bez spłukiwania. Ja stosuję ją bez spłukiwania przez to, iż moje włosy są suche i potrzebują dobrej dawki nawilżenia. I to nawilżenie im ta odżywka zapewnia! Poza tym, pianka ujarzmia włosy, wygładza je, zapobiega puszeniu, ułatwia rozczesywanie. Zauważyłam, iż ładnie podkreśla skręt loków. Odnoszę wrażenie, że poprawia ogólny stan włosów, nadaje im blasku.Warto jeszcze wspomnieć, iż w składzie odżywki nie znajdziemy parabenów ani SLSNie mogę sobie przypomnieć, ile dokładnie zapłaciłam za tę odżywkę, ale wydaje mi się, że coś ok. 13 zł, ale dodam, że Apteka Farmacja 24 w Dębicy ma naprawdę korzystne ceny. W internetowych aptekach i drogeriach można ją znaleźć w cenie 17-18 zł.

4 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam