Makeup Revolution, I ♥ Makeup, Goddess of Love, Rozświetlacz


Cześć Kochani!

Jak już pewnie wiecie, marka Makeup Revolution ma w swojej ofercie wiele fantastycznych produktów do makijażu. Cienie do powiek w formie czekoladek, jaki i słynne serduszka zawładnęły moim sercem <3 Poniżej przedstawię Wam szczegółowo kolejne serduszko, które trafiło do mojej toaletki. Tym razem będzie to Goddess of Love Triple Baked Highlighter, czyli przepiękny rozświetlacz w kolorze o nazwie Goddess Golden. Zapraszam!
Rozświetlacz, dokładnie 10 g, umieszczono w uroczym serduszku wykonanym z grubego kartonu, który mimo użytkowania nie ulega zniszczeniu. Należy jednak uważać, by nie upuścić produktu na podłogę, gdyż może ulec pokruszeniu (tak mi się stało w przypadku jednego różu). Na spodzie serca znajdziemy jedynie informacje o wadze oraz znaczek mówiący, iż róż należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia.
Jak widzicie, serduszko do małych nie należy. Jest to produkt wypiekany o przyjemnej, aksamitnej konsystencji. Do tej pory zużycia praktycznie nie widać, a więc wydajność zdecydowanie na plus.Rozświetlacz zachwyca pigmentacją! Wystarcza odrobina, aby uzyskać zadowalający efekt na skórze. Goddess Golden to cudowny złoty odcień, który tworzy niesamowicie gładką taflę, odbijającą światło. Nie ma w sobie tandetnie połyskujących drobinek, jest idealnie zmielony.
Rozświetlacz bardzo ładnie rozjaśnia wybrane partie twarzy, podkreśla szczyty kości policzkowych. Nadaje makijażowi świeżości, promienności.Produkt dobrze współpracuje z pędzlami, nie osypuje się w trakcie aplikacji, bezproblemowo się rozciera. Nie znika ze skóry w ciągu dni, może poza łukiem kupidyna :)Rozświetlacz Goddess of Love oraz inne serduszka i inne produkty marki Makeup Revolution znajdziecie w internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl by NOTINO
7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam