Makeup Revolution, I ♥ Makeup, Goddess of Love, Rozświetlacz


Cześć Kochani!

Jak już pewnie wiecie, marka Makeup Revolution ma w swojej ofercie wiele fantastycznych produktów do makijażu. Cienie do powiek w formie czekoladek, jaki i słynne serduszka zawładnęły moim sercem <3 Poniżej przedstawię Wam szczegółowo kolejne serduszko, które trafiło do mojej toaletki. Tym razem będzie to Goddess of Love Triple Baked Highlighter, czyli przepiękny rozświetlacz w kolorze o nazwie Goddess Golden. Zapraszam!




Rozświetlacz, dokładnie 10 g, umieszczono w uroczym serduszku wykonanym z grubego kartonu, który mimo użytkowania nie ulega zniszczeniu. Należy jednak uważać, by nie upuścić produktu na podłogę, gdyż może ulec pokruszeniu (tak mi się stało w przypadku jednego różu). Na spodzie serca znajdziemy jedynie informacje o wadze oraz znaczek mówiący, iż róż należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia.




Jak widzicie, serduszko do małych nie należy. Jest to produkt wypiekany o przyjemnej, aksamitnej konsystencji. Do tej pory zużycia praktycznie nie widać, a więc wydajność zdecydowanie na plus.



Rozświetlacz zachwyca pigmentacją! Wystarcza odrobina, aby uzyskać zadowalający efekt na skórze. Goddess Golden to cudowny złoty odcień, który tworzy niesamowicie gładką taflę, odbijającą światło. Nie ma w sobie tandetnie połyskujących drobinek, jest idealnie zmielony.




Rozświetlacz bardzo ładnie rozjaśnia wybrane partie twarzy, podkreśla szczyty kości policzkowych. Nadaje makijażowi świeżości, promienności.



Produkt dobrze współpracuje z pędzlami, nie osypuje się w trakcie aplikacji, bezproblemowo się rozciera. Nie znika ze skóry w ciągu dni, może poza łukiem kupidyna :)



Rozświetlacz Goddess of Love oraz inne serduszka i inne produkty marki Makeup Revolution znajdziecie w internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl by NOTINO




7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam