Marion, Fit & Fresh, SZPINAK + PIETRUSZKA, Maseczka do twarzy detoksykacja i odżywienia


Hejka Kochani!

Jakiś czas temu, w drogerii Sekret Urody w Dębicy, wypatrzyłam maseczki do twarzy Marion z serii Fit & Fresh. Pokusiłam się na dwie i dzisiaj opowiem Wam co nieco o maseczce detoksykacja i odżywienie SZPINAK + PIETRUSZKA :)9 g maseczki umieszczono w bardzo ładnej, śliskiej saszetce, której głównym motywem jest szpinak z delikatnym dodatkiem natki pietruszki. Całość opakowania utrzymana jest w kolorystyce biało-zielonej. Saszetkę na tle konkurencji wyróżnia na pewno ciekawy kształt i chyba też przez to przyciąga na siebie uwagę.


Na saszetce można znaleźć opis produktu, składników w nim zawartych, skład, datę przydatności do użytku. Maseczka ma konsystencję delikatnie zielonego, lekkiego kremu, który całkiem przyjemnie pachnie. Rozprowadza się bezproblemowo za pomocą płaskiego pędzla. 


Producent zaleca pozostawienie maseczki na twarzy na okres 15-20 minut. Tak też zrobiłam, jednak maseczka całkowicie się nie wchłonęła. Mimo usunięcia nadmiaru wacikiem, nadal miałam wrażenie, iż coś na skórze pozostało, stąd też postanowiłam buźkę jeszcze umyć. Czy jestem zadowolona z działania maseczki? TAK, jestem! A to dlatego, gdyż dokładnie oczyściła cerę z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Skóra po zmyciu maseczki była miękka, bardziej gładka, świeża. 


Maseczka kosztuje grosze, bo niewiele ponad 2 zł. Tak więc koniecznie polecam ją Wam przetestować :)
4 komentarze:

  1. Dobrze wiedzieć, że daje takie działanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam te maseczki na innych blogach. Sama nie próbowałam, ale ta szpinakowa bardzo mnie ciekawi :D

    OdpowiedzUsuń
  3. nigdy nie widziałam maseczek z Mariona ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam