Planowanie ślubu z MyMission, czyli organizery ślubne


Cześć Kochani!

Jak część z Was pewnie wie, 14. lutego zostałam szczęśliwą Narzeczoną <3 Dosyć szybko rozpoczęliśmy planowanie ślubu i wesela. Z racji, iż jestem osobą, która lubi mieć wszystko uporządkowane w jednym miejscu, rozpoczęłam poszukiwanie organizera. I tak też natrafiłam na organizery ślubne MyMission. Jeśli ciekawi Was, jak takie organizery wyglądają, co kryją w środku itd., to zapraszam do dalszej części wpisu :)MyMission oferuje dwie wersje organizerów ślubnych, stworzonych z myślą o przyszłych Młodych Parach, które chcą perfekcyjnie zaplanować Swój Wielki Dzień i mieć pewność, że nic nie umknie ich uwadze. Według mnie, organizery są jednak zdecydowanie bardziej skierowane do przyszłych Panien Młodych, gdyż w 99% to chyba kobiety lubią mieć wszystko idealnie zaplanowane i poukładane. Poniżej pokrótce przedstawię oba organizery.


1. Organizer Ślubny My Wedding is My MissionFormat: B5
Ilość stron: 128
Oprawa: miękka na rolce
Rok wydania: 2015
Wydawca: Czek.it Jacek Kołoczek
Cena: 59,90 zł


Organizer My Wedding is My Mission urzekł mnie przepiękną, delikatną oprawą graficzną. Przednia część miękkiej, jednak przy tym naprawdę solidnej, okładki została przyozdobiona serduszkiem powstałym z różnorakich kwiatów. Tylna część zawiera zaś krótki opis tego, do czego taki organizer jest przydatny.


Organizer jest na rolkach, co sprawia, iż sprawnie i wygodnie się z niego korzysta, zwłaszcza, gdy potrzebujemy coś szybko znaleźć i zanotować. Wyposażony został w czarną zakładkę magnetyczną, która pozwala zaznaczyć to, co w danej chwili jest najważniejsze. 


Pierwsza strona plannera zawiera miejsce, w którym można sobie podpisać, do kogo on należy. Potem mamy spis treści, kilka słów wstępu i możemy rozpoczynać planowanie tego mega ważnego i najpiękniejszego Dnia. 
Organizer ma przygotowane miejsce, w którym możemy wpisać wszelkie kontakty - czy to do fotografa, kamerzysty, makijażystki, czy też np. do członków orkiestry lub DJ'a. Znajdziemy w nim również kalendarium przygotowań, informacje dotyczące dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu cywilnego, jak i konkordatowego, listę gości, listę zaproszeń i zawiadomień ślubnych itp. Z organizerem zaplanujemy budżet, plan dnia ślubu i wesela, rozsadzimy gości weselnych przy stołach, zastanowimy się nad strojami ślubnymi, tortem, kwiatami, a nawet podróżą poślubną. Organizer kryje także zabawne, rozluźniające testy ;) 


Przy końcu organizera znajdziemy urocze kartki pocztowe, które możemy wysłać najbliższym z podróży poślubnej, a na wewnętrznej, tylnej stronie okładki znalazła się kieszonka, do której możemy wsadzić umowy i potrzebne dokumentyOrganizer urozmaicony został bardzo ładnymi, ślubnymi zdjęciami <3 Jak widzicie, organizer My Wedding is My Mission zawiera sporo miejsca na wszelkie notatki. Nie jest mały, ale mimo to, mieści się w większości moich torebek.


2. Organizer ŚlubnyFormat: A5
Ilość stron: 130
Oprawa: miękka na rolce
Rok wydania: 2017
Wydawca: Czek.it Jacek Kołoczek
Cena: 54,90 złDruga wersja organizera ślubnego jest już nieco mniejsza i jednocześnie nieco bardziej poręczna. Całość utrzymana została w kolorystyce różowo-fioletowej, a okładkę zdobi kwiatowe serce <3 Organizer jest również na rolkach i równie komfortowo się z niego korzysta.

Wewnątrz organizer nie różni się od poprzednika. Oprócz wszelkich tabelek, informacji, miejsca na notatki, kryje także piękne zdjęcia. Nie znajdziemy w nim jedynie kartek pocztowych. 
Mimo iż, szata graficzna tego organizera chyba bardziej mi się podoba, to jednak będę korzystała z My Wedding is My Mission, gdyż wygodniej mi się w nim pisze i mam wrażenie, że więcej będę mogła w nim zawrzeć. Drugi zaś oddam pewnie innej przyszłej Pannie Młodej :)Kochani, powyższe organizery ślubne dostępne są na stronie internetowej mymission.pl. Jeśli chcecie, bym pokazała Wam jeszcze inne plannery ślubne, to koniecznie dajcie znać. Domyślacie się pewnie, że na blogu będzie się pojawiało więcej wpisów o tematyce ślubnej, ale mam nadzieję, iż chętnie będziecie je śledzić :) Zapraszam jeszcze na fan page Organizer Ślubny MyMission - klik.
3 komentarze:

  1. Bardzo lubię tego typu rzeczy. Lubię wszystko sobie zorganizować i jak będę brała ślub z pewnością w taki organizer się zaopatrzę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękny planner, Wasz ślub na pewno będzie przepiękny

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam