Delia Cosmetics, Matt Pressed Powder


Hejka Kochani!

Puder matujący to obowiązkowy kosmetyk w mojej wakacyjnej kosmetyczce. Jakiś czas temu, w internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl by Notino, zamówiłam Matt Pressed Powder marki Delia Cosmetics, o którym poniżej chcę Wam nieco więcej opowiedzieć ... Delia Cosmetics to rodzinna firma z polskim kapitałem, która nieprzerwanie od 1998 roku tworzy wyjątkowe i skuteczne kosmetyki. Połączenie ogromnej wiedzy, pasji i nowatorskich pomysłów z unikatowym recepturami, najlepszymi surowcami i innowacyjną technologią stanowi klucz do jej sukcesu. Dowodzą tego liczne, prestiżowe nagrody oraz miliony zadowolonych klientów na całym świecie. To dla nich Delia Cosmetics realizuje 

Strategię Piękna. 

Według mnie, marka posiada hity i kity! Ja pokochałam zielony korektor Free Skin oraz serię kosmetyków do włosów Cameleo. I do nich właśnie dołączył puder matujący!

Puder (dokładnie 8 g) zamknięto w okrągłym, eleganckim, czarnym puzderku, które zdobi logo marki oraz nazwa produktu w kolorze złota. Na spodzie opakowania zamieszczono naklejkę ze składem produktu, wagą, nazwą odcienia. 


Dodatkowym atutem puzderka jest lusterko, do którego spokojnie można się wymalować. Wewnątrz znajdziemy także puszek, z którego ja osobiście nie korzystałam i raczej korzystać nie będę.Puder jest aksamitny, przyjemny dla skóry. Bardzo dobrze współpracuje z pędzlami, nie pyli mocno, a więc tym samym nie marnujemy go podczas aplikacji. Dobrze współgra z podkładami, ładnie matuje cerę, likwiduje/maskuje świecenie, którego ja osobiście nie lubię. Dodatkowo wygładza skórę . Nie tworzy efektu maski, sztuczności, co jest jego ogromną zaletą! 


Jak widzicie, zdecydowałam się na odcień 01 Transparent, który idealnie stapia się z kolorem mojej cery. Jest on bardzo jasny, ale nie biały. Matujący prasowany puder Delia Cosmetics kosztuje naprawdę niewiele. Na iperfumy.pl by Notino możecie zamówić go w cenie 12,90 zł. Zdecydowanie polecam!

5 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam