Eveline Cosmetics, Gloss Magic Lip Lacquer, Lakier do ust 07 Elegant Rose


Witajcie moi Kochani!

Intensywny dzień za mną, a to przez rozpoczęcie poszukiwań sukni ślubnej. Odczucia mam raczej negatywne, ale jak to zwykle bywa, początki są trudne ;) Na poprawę humoru, przychodzę do Was z moim makijażowym hitem ostatnich tygodni. A jest nim lakier do ust Gloss Magic marki Eveline Cosmetics, który trafił do mnie poprzez Klub Recenzentów Rossmanna. 4,5 ml produktu zostało zamknięte w typowym dla błyszczyków opakowaniu, wykonanym z solidnego tworzywa. Jest proste, klasyczne i tak naprawdę nie wyróżnia się z tłumu. Opakowanie wyposażono w skośny, mięciutki aplikator, którym błyskawicznie, równomiernie i dokładnie nanosi się lakier na usta
Konsystencja lakieru jest gęsta, delikatnie klejąca, jednak na ustach ta lepkość znika. Nie wchodzi w załamania, nie podkreśla suchych skórek. Co zwróciło moją uwagę? Zapach! Lakier pachnie słodko, owocowo, bardzo przyjemnie.


Gloss Magic Lip Lacquer posiadam w odcieniu 07 o nazwie Elegant Rose. Jest to subtelny, delikatny, jasny róż z lustrzanym połyskiem, który prezentuje się przepięknie. Aktualnie lakier gości na moich ustach każdego dnia! 


Co ważne, zadowalająca jest również trwałość. Przy piciu i jedzeniu schodzi nieco szybciej, ale na wyjścia jest idealny!


Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba! :)

7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam