Konferencja Droga do pewności siebie w Dębicy


Witajcie moi Kochani!

W piątek, 12. października, miałam okazję uczestniczyć w konferencji "Droga do pewności siebie", poświęconej kobietom - ich zdrowiu, urodzie, wyglądzie oraz właśnie pewności siebie, która pozwala nam się rozwijać i budować pozycję zawodową. Zanim jednak zrelacjonuję Wam, co tam na tej konferencji ciekawego się działo, chcę powiedzieć, iż bardzo się cieszę, że takie wydarzenia mają miejsce w Dębicy!


Organizatorką całego przedsięwzięcia była Lucyna Samborska - doktor nauk farmaceutycznych, dwukrotna laureatka nagrody Anioły Farmacji, właścicielka Apteki Melisa w Dębicy.


Na konferencję wybrałam się z cudownym kobietkami - Kasią i Beatką, którym dziękuję za mile spędzony wieczór <3 


Spotkanie odbyło się w Hotelu GOLD w Dębicy, a rozpoczęło o godzinie 18 krótkim wykładem dr n. farm. Lucyny Samborskiej zatytułowanym "Czy można przekuć porażkę na sukces?". W ciągu kilku minut p. Lucyna przywołała ogrom znanych postaci, które do swojego sukcesu dochodziły krętymi, trudnymi drogami. Krótko też zaznajomiła nas ze swoją historią zawodową. Nie jestem zwolenniczką wykładów, zwykle mnie po prostu nudzą. Muszę jednak przyznać, że p. Lucyna na tyle mnie zainteresowała, iż słuchałam uważnie.


Kolejnym punktem konferencji był wykład “Pozytywne nastawienie podstawą sukcesu”, poprowadzony przez psycholog sukcesu Katarzynę Gac- Karelus. Niesamowita kobieta, bardzo ciepła w odbiorze, która zaznajomiła nas z psychologią pozytywną. Z wykładu w szczególności zapamiętałam, że każda z emocji (czy ta pozytywna, czy negatywna) niesie ze sobą coś dobrego, daje sygnał, aby coś w życiu zmienić, np. zazdrość sugeruje, by zadbać o swoją wartość, a wstyd mówi o potrzebie dystansu. 


Następnym punktem programu było przemówienie dyrektor Instytutu Piękna IP Cliniq w Rzeszowie Edyty Dedek zatytułowane „Programy przeciwstarzeniowe, medycyna estetyczna, nowoczesne technologie w kompleksowej dbałości o ciało i zdrowie”. Celowo nie użyłam tutaj słowa "wykład", gdyż, według mnie, było to po prostu przedstawienie oferty IP Cliniq. 


Podczas dalszej części konferencji wystąpiła Sofi Socha - stylista wizerunku, która poprowadziła wykład “Jak nie zwariować w świecie zmieniającej się mody?”. P. Sofi pokazała, jak tworzyć swoją szafę, by mieć się w co ubrać. Uświadomiła nas również, że nie warto ślepo podążać za trendami, tylko wybierać z nich to, co rzeczywiście do nas pasuje. 


Ostatnim punktem programu była lekcja makijażu wieczorowego poprowadzona przez wizażystkę Martę Kwolek


Podczas konferencji można było odwiedzić stoiska różnych firm, zbadać wzrok czy stan swojej cery, a także wygrać cenne nagrody.


Byłam mile zaskoczona, gdyż poznałam dębicką markę PogoJar (o której istnieniu nie miałam w ogóle pojęcia), która zajmuje się produkcją 100% naturalnych peelingów kawowych.A na koniec zapraszam na krótki skrót konferencji "Droga do pewności siebie" w ujęciu Dębica.tv. Możecie tam posłuchać moich krótkich wypowiedzi na temat tego wydarzenia :)


16 komentarzy:

 1. No proszę, interesujące wydarzenie. U mnie jakoś o takich nie słychać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, ale super spotkanie i to zaledwie kilkanaście kilometrów ode mnie! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super konferencja, oby takich więcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. to na pewno ciekawa i wartościowa konferencja, żałuję, że nie wzięłam udziału w tym wydarzeniu

  OdpowiedzUsuń
 5. "zazdrość sugeruje, by zadbać o swoją wartość, a wstyd mówi o potrzebie dystansu." - muszę sobie zapamiętać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uśmiech na twarzy więc od razu widać że było super.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z pewnością super spotkanie i mnóstwo inspirujących wiadomości :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uczestnictwo w takich wydarzeniach zawsze jest na plus. :) Super.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przydało by mi się uczestniczyć w takim wydarzeniu, myślę że pomogło by mi to w pewien sposób:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj zawsze zazdrościmy takich spotkań :) Musimy się na jakieś wybrać w najbliższym czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię takie spotkania i wydarzenia. To możliwość rozwoju samego siebie dostrzeżeniu swoich cech lepszych lub gorszych. Nabyłam przez ostatnie lata pewności siebie ale na takie spotkanie z chęcią bym się udała.

  OdpowiedzUsuń
 12. ale fajne wydarzenia się u Ciebie dzieją :) nic tylko korzystać

  OdpowiedzUsuń
 13. OOo, świetna sprawa!! Musiło to być mega inspirujące!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam