Blanka zachwycona! Nowości Wydawnictwa Media Service Zawada


Cześć Kochani!

Dzisiaj przychodzimy z Blaneczką, która chce Wam pokazać, zaprezentować nowości dla dzieci Wydawnictwa Media Service Zawada. Pewnego dnia, po powrocie z pracy, Blania zmobilizowała mnie do działania mówiąc: "Patrycja, robimy zdjęcia z książeczkami!" i tak oto możecie zobaczyć co nam z tego wyszło! Zapraszamy!ANIMAL CLUB, Zwierzakowe zabawy

Książeczka z ogromem naklejek, w której najmłodsi znajdą ciekawe zadania, układanki, obrazki do pokolorowania, łamigłówki rozwijające dziecięcą kreatywność. Pięknie wykonana, wzbudzająca zainteresowanie Blanki.

PSZCZÓŁKA MAJA, Dodaj kolorów!, Kolorowy świat Mai

Urocza kolorowanka z bohaterami popularnej od lat kreskówki. Dziecko mam za zadanie dodać kolorów, by świat Pszczółki Mai był pełen barw! Na zdjęciach możecie zobaczyć, jak Blanka dorysowała ładnie swoje pszczółki :)
ŚWINKA PEPPA, Czas na przygodę! Dzień pełen wrażeń

Książeczki z zegarem zdecydowanie należą do ulubionych Blanki! Poza historia przedstawioną na kolejnych stronach, mamy w niej tarczę zegarową ze wskazówkami wraz z zadaniami, które pozwalają dziecku opanować umiejętność odczytywania godziny. 


Magazyn BEN 10

Ben 10 to najpopularniejsza w ostatnich latach chłopięca postać z kreskówki emitowanej przez Cartoon Network. Magazyn opowiada o przygodach chłopca, który dzięki tajemniczemu urządzeniu – Omnitrixowi – przeobraża się w różne postaci kosmitów i walczy ze złem. Historia o Benie 10 ma swoje kolejne odsłony. W nowej serii „Alien Force” chłopiec dojrzewa, ma już 15 lat, nie 10 jak w pierwszych seriach, a wachlarz jego wcieleń rozszerza się o nowe postaci. We wszystkich starciach Bena 10 dobro zwycięża. 
Właściciel Omnitrixa to ulubieniec chłopców w wieku 7–12 lat. Ale dziewczynki też przyciąga :D

W magazynie znajdziemy najnowsze przygody Bena prezentowane w formie komiksów, zadania, ciekawostki, konkursy oraz plakat. Wraz z najnowszym numerem otrzymujemy miotacz światła oraz tzw. "gluta", jeżeli dobrze zapamiętałam ;)


Magazyn L.O.L. Surprise!

To zdecydowanie ulubiona gazetka Blanki! Laleczki, mnóstwo atrakcji, quizów, zadań, zabawy, plakaty, eksperymenty - to wszystko znajdziemy w środku. 

W najnowszym numerze w prezencie dołączono okulary-kujonki oraz długopis. Okulary zawładnęły Blanką :D
PSI PATROL, Zabawa w kolory, Pieski na medal

Prawdziwa gratka dla fanów zabaw w kolory. W środku 40 stron do malowania z bohaterami bajki „Psi Patrol” oraz 50 kolorowych naklejek. Dzięki nim dziecko rozwija zdolności koordynacyjne oraz twórcze myślenie. 

Jak widzicie, Wydawnictwo Media Service Zawada oferuje ogrom magazynów i książeczek dla dzieci. Są one naprawdę godne polecenia. Dzieci będą zachwycone, kiedy im sprawicie taki prezent. Zresztą na zdjęciach widzicie radość Blani :D

2 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam