Czysta woda zdrowia doda! Dzbanek filtrujący Wessper AquaMax


Witajcie moi Kochani!

1 litr na 30 kg masy ciała - to właśnie tyle wody dziennie powinien wypić każdy z nas. W praktyce przekłada się to na ok. 1,5 - 2,5 litra, czyli 6-10 szklanek w ciągu dnia. Pamiętajmy, że wzmożona aktywność fizyczna oraz wyższa temperatura powietrza zdecydowanie zwiększają zapotrzebowanie na płyny! Dlatego picie wody podczas upałów jest tak niezwykle ważne! Woda jednak musi być czysta i zdrowa! A w tym pomaga dzbanek filtrujący AquaMax marki Wessper.Dzbanek ten wypatrzyłam w internetowym sklepie AGDmaster.com, w którym jest ogrom dzbanków filtrujących do wyboru. Poza tym, w sklepie AGDmaster.com znajdziemy również części m.in. do odkurzaczy, ekspresów do kawy, pralek, lodówek itd. Warto tam zajrzeć, gdyż oferują naprawdę niskie ceny!

Dzbanek, zaraz po wyciągnięciu z pudełka, urzekł mnie jakością. Wykonany został z dbałością o każdy szczegół z solidnego tworzywa pozbawionego BPA. Nowoczesny design, ergonomiczna rączka sprawiają, że chcę się go mieć w swojej kuchni! 
Co ważne, dzbanek filtrujący AquaMax posiada odpowiednie certyfikaty i jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. 

Dzbanek wyposażono w cyfrowy wskaźnik zużycia filtra, który pomaga je kontrolować i przypomina, kiedy należy filtr wymienić na nowy. Należy wybrać na wskaźniku ilość osób korzystających z dzbanka, a wskaźnik dostosuje czas zużywania filtra i poinformuje o właściwym terminie wymiany – tydzień przed zużyciem na ekranie pokaże się symbol “X”, gdy ikonki zaczną migać należy wymienić wkład na nowy. Czas zużycia jednego filtra to: 1 osoba – 80 dni, 2 osoby – 60 dni, 3 osoby – 40 dni, 4 osoby – 30 dni.


Kolejną zaletą dzbanka jest duża pojemność - aż 3,5 litra, wystarczająca dla całej rodziny! Dzbanek jest łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Pozwala cieszyć się czystą wodą przeznaczoną zarówno do gotowania, jak i bezpośrednio do picia. Do dzbanka przeznaczone są filtry wody Wessper AquaMax, które usuwają z wody zanieczyszczenia mechaniczne, chlor, metale ciężkie, osady wapnia, pestycydy. Filtr niweluje nieprzyjemny smak i zapach chloru, wyczuwalnie poprawia smak wody, zapobiega tworzeniu się kamienia w urządzeniach AGD, zmniejsza twardość wody i podnosi jej pH.
Filtry można kupować w internetowym sklepie AGDmaster.com pojedynczo (9,49 zł/szt.) lub w zestawach (29,99 zł/4 szt. lub 74,90 zł/10 szt.). Ja zdecydowałam się wybrać dzbanek filtrujący Wessper AquaMax wraz z zestawem 10 filtrów (144,90 zł). Kochani, mam dla Was jeszcze małą niespodziankę! Dla wszystkich moich Czytelników i Obserwatorów na hasło: rudamaruda otrzymacie 20% rabatu na zakupy w sklepie AGDmaster.com.

Kochani, dajcie znać, czy w ogóle korzystacie z dzbanków filtrujących, dzięki którym dbamy także o środowisko (nie musimy kupować wody w plastikowych butelkach) i portfel :) 

7 komentarzy:

 1. zdecydowanie warto filtrować wodę, ja mam dzbanek w domu i w pracy, bo woda jest bardzo twarda

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie korzystałam z takiego filtra

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo często sięgam po dzbanki filtrujące, ale tej marki akurat nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama od dużego czasu zastanawiam się nad jego kupnem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie nie mam czegoś takiego w domu, ale chętnie kiedyś kupię.

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas w domu wodę od dawna pijemy tylko z takiego dzbanka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamy ten dzbanek! U nas sprawdza się super!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam