Rozrywka dla dzieci i nie tylko - Monopoly Junior, My Little Pony


Witajcie moi Kochani!

Ostatnio dużo na moim blogu tematów ślubnych, więc dzisiaj dla odmiany przychodzę do Was z propozycją dla dzieci, którą znalazłam w internetowym sklepie bee.pl. Moja Chrześnica Blania uwielbia kucyki Pony <3 Ma na ich punkcie niezłą zajawkę. Jak tylko zobaczyłam w dziale "zabawki" Monopoly w wydaniu z kucykami Pony wiedziałam, że muszę jej tę grę zamówić ...Zanim przejdę do szczegółowej recenzji gry, dla przypomnienia, słów kilka o Bee.pl - internetowym sklepie o bardzo bogatym asortymencie, który oferuje nam m.in. zdrową żywność, naturalne kosmetyki, suplementy diety, wszelkiego rodzaju produkty dla dzieci (jedzenie, butelki, smoczki, kocyki, pościel, zabawki itd.), ekologiczne produkty dla domu i do ogrodu, książki. A więc w jednym miejscu możemy dostać wiele i co ważne, ekologicznych i dobrej jakości towarów.Grę Monopoly Junior otrzymujemy zapakowaną w pięknym, kolorowym pudełku, które już na wejściu zachwyca dzieciaczki. Znajdziemy na nim opis produktu oraz informacje, co znajduje się w środku pudełka. 


A w środku otrzymujemy:

  • planszę do gry;
  • 4 figurki kucyków Pony;
  • 20 kart "Szansa";
  • 48 pionków;
  • 90 banknotów;
  • kostkę do gry;
  • instrukcję.Monopoly Junior My Little Pony to klasyczna gra monopoly, tyle że w wydaniu dla fanów popularnej kreskówki. Figurki graczy mają postać kucyków w przeuroczych kolorach <3 Zresztą cała oprawa gry jest słodka, kucykowa, także Blania jest nią zachwycona! 


Gra przeznaczona jest dla dzieci od 5 lat. Blania ma niecałe 4,5, więc, póki co, bawi się nią po swojemu. Niemniej jednak myślę, że już niedługo usiądziemy wszyscy razem i będziemy w nią grać tak, jak się powinno :)Grę Monopoly Junior My Little Pony możecie obecnie kupić -48% taniej - jest przeceniona ze 139 zł na 72 zł! Być może potrzebujecie prezentu na urodziny lub już powoli myślicie o prezentach mikołajkowych i świątecznych - warto skorzystać z okazji i schować :)

3 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam