Gadżety z Aliexpress! Elektryczna myjka i suszarka do pędzli


Witajcie moi Kochani!

W połowie września pokazywałam Wam na instagramie, iż dotarło do mnie zamówienie z Aliexpress w postaci elektrycznego urządzenia do mycia i suszenia pędzli. Wielkie wyprzedaże na Aliexpress zbliżają się wielkimi krokami (11.11), stąd też stwierdziłam, iż warto Wam tę elektryczną myjkę i suszarkę do pędzli w jednym bliżej pokazać. Zainteresowanych zapraszam dalej ... :)


Na elektryczne urządzenie do mycia pędzli natrafiłam na youtubie w jednym z filmików Karoliny (stylizacje.tv). Swoje poszukiwania rozpoczęłam na Allegro, jednak cena w wysokości 160 zł szybko zachęciła mnie do otwarcia aplikacji Aliexpress, na której to samo urządzenie znalazłam w cenie 45,25 zł. Bez dłuższego zastanawiania się urządzenie zamówiłam, i tak po równym miesiącu bezpiecznie do mnie dotarło, zapakowane w kartonowe pudełko, owinięte sporą ilością folii bąbelkowej. 


Na całe to urządzenie do mycia i suszenia pędzli składa się kilka elementów:

  • uchwyt z silnikiem, który wprawia pędzle w ruch obrotowy, zasilany dwoma bateriami size AAA (malutkie, cienkie paluszki)
  • 8 silikonowych nakładek (uchwytów) na pędzle różnej grubości wraz z 2 końcówkami łączącymi uchwyt z nakładkami z pędzlami
  • podstawka do przechowywania całego zestawu
  • naczynie (miska) służące do mycia i suszenia pędzliUrządzenie zaskoczyło mnie niesamowicie! Wystarczy odrobina wody z dodatkiem np. szamponu i w ciągu kilku minut mamy czysty i suchy pędzel! Ta elektryczna myjka działa zupełnie bez zarzutu - nic się nie zacina, nie psuje. Na uchwycie mamy przycisk "włącz-wyłącz", który po naciśnięciu świeci na niebiesko. Końcówki wraz z nakładkami dobrze dopasowują się do wszystkich pędzli, jakie posiadam i trzymają je na tyle mocno, że podczas mycia nic nie wypada


Za pomocą tego elektrycznego urządzenia umyjecie zarówno małe pędzelki do makijażu oczu, jak i te duże do makijażu twarzy. Na te większe trzeba poświęcić więcej czasu i podczas mycia, i w trakcie suszenia, ale i tak myślę, że warto. Jak widzicie, zdecydowałam się na wersję kolorystyczną czarną w połączeniu z różowym złotem, która prezentuje się naprawdę elegancko. Co do jakości, to uchwyt wykonano z solidnego tworzywa, które do tej pory nie uległo nawet porysowaniu, zaś miska, odnoszę przynajmniej takie wrażenie, jest z tworzywa słabszego jakościowo. 


Kochani, obecnie to urządzenie na tej aukcji, z której ja zamawiałam, jest dostępne w cenie 50,65 zł plus 3,72 zł wysyłka, jednak myślę, że podczas wyprzedaży zdołacie je upolować taniej :)

9 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam