Nowości dla dzieci od Media Service Zawada - styczeń/luty 2020


Witajcie moi Kochani!

W niedzielny wieczór przychodzę do Was wraz z Blanką, moją już prawie pięcioletnią Chrześnicą, by zaprezentować nowości dla dzieci na styczeń/luty od Wydawnictwa Media Service Zawada. Blanka uwielbia te kolorowe magazyny, książeczki, które nie tylko bawią, ale i uczą. Dzięki nim uczy się szlaczków, literek, cyferek, poznaje ciekawe przygody bohaterów, rozwiązuje łamigłówki. Sami zobaczcie, co tym razem Wydawnictwo przygotowało :)


44 Koty. Poznajmy się!

Ta książeczka idealnie trafiła w zainteresowania Blanki, która, tak jak i ja, od małego pokochała muzykę. Rozśpiewane koty oferują interesujące zadania muzyczne, obrazki do kolorowania, różnego rodzaju łamigłówki, labirynty, które doskonale rozwijają kreatywność dzieci! Dodatkowo książeczka zawiera aż 60 naklejek!

Magazyn SCOOBY-DOO! 

Jest to magazyn skierowany do nieco starszych dzieci w wieku 6-9 lat, stąd też trafił w ręce mojej Siostrzenicy Amelki. Dzieciaki znajdą w nim m.in. przerażające historie zwariowanego psa Scooby-Doo oraz jego przyjaciół z Tajemniczej Spółki, łamigłówki, zagadki, plakat. Do tego numeru załączono dwie niespodzianki: pajęczyna z pająkami oraz maska - idealny zestaw na Halloween :D


Książeczka z naklejkami L.O.L. SURPRISE! W pełnym blasku 

Kolejna świetna książeczka z ogromem naklejek i mnóstwem zadań, łamigłówek do wykonania. Piękne ilustracje kradną serca nie tylko tych małych dziewczynek.
Magazyn WINX CLUB 

Magazyn dla wielbicielek wróżek z Klubu Winx – sześciu pięknych i wojowniczych przyjaciółek, skierowany głównie do dziewczynek w wieku 8–12 lat. Kryje komiksowe przygody bohaterek, zagadki, łamigłówki. Do tego numeru dołączono dwie niespodzianki w postaci bajki DVD oraz tatuaży i brokatu z pędzelkiem.
Magazyn ŚWINKA PEPPA

Magazyn Świnka Peppa to mnóstwo zabawy, a przy tym i nauki, skierowany do najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wnętrze gazetki kryje krótkie, liczne opowiadania wzbogacone ilustracjami, zadania do wykonania, kolorowanki oraz konkursy. Do styczniowego numeru dołączono dwa zestawy mini-zabawek z bohaterami. Magazyn MAGIC POCKET 

Magazyn ten to autorski projekt wydawnictwa, przygotowany z myślą o dziewczynkach w wieku 5 - 8 lat. Bohaterka Julka dostaje w prezencie saszetkę, dzięki której przenosi się do świata fantazji. Do tego świata zaprasza wszystkie czytelniczki. Przedstawia wszystko to, co dziewczyny lubią najbardziej: ciekawostki ze świata, quizy i psychozabawy, informacje o ulubionych zwierzątkach. Zaprasza też do klubu kolekcjonera, gdzie opisane są niezwykłe i znane na całym świecie zbiory, szaleni i dziwni kolekcjonerzy oraz gdzie czekają konkursy z supernagrodami. Magazyn zachęca do rozwijania dziecięcych pasji. Podpowiada czytelniczkom co jest teraz nowego i modnego. Unikalną wartością każdego wydania są dołączone do niego oryginalne figurki. Do styczniowego magazynu, poza figurkami, dołączono jeszcze magiczną bransoletkę oraz karty z My Little Pony :)

ŚWINKA PEPPA, Wyzwania dla Malucha. Poznaję litery! 

Ta niewielkich rozmiarów książeczka ze sztywnymi stronami zapoznaje dziecko z literami i alfabetem. Bardzo ładne, proste ilustracje przyciągają uwagę dziecka.

PSI PATROL. GOTOWI DO NAUKI (prenumerata)

Seria edukacyjnych książeczek, skierowanych do najmłodszych dzieci rozpoczynających naukę m.in. literek i cyferek. Na serię składa się: 16 książeczek, 92 karty edukacyjne, 16 kart do układanki, 25 kart do gry w Piotrusia, 40 kart do gry w memo, 31 kart do gry "Znajdź parę", 28 kart do gry w domino, 24 karty niespodzianki. Przy zamówieniu prenumeraty na dzieciaczki czeka jeszcze ogrom niespodzianek.


My otrzymaliśmy część 11 , a wraz z nią karty.


Kochani, dajcie znać, która książeczka bądź, który magazyn najbardziej zwrócił Waszą uwagę :)

1 komentarz:

  1. Jaka kochana Blanka, śliczna dziewczynka i w dodatku zdolna :D Ja gazetki kupuje córeczką i znamy te pozycje, warto umilić sobie czas na mądrej zabawie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam