NaturaCandles, Świece sojowe Aromatherapy


Cześć Kochani!

Jak Wam minął poniedziałek? U mnie nieciekawie, bo coś mnie rozkłada choroba. Ale z pomocą przychodzą mi świece sojowe z serii Aromatherapy od NaturaCandles, którymi jestem zachwycona - i to nie tylko ja, ale i moi bliscy <3


Świece NaturaCandles wykonane są w 100% z naturalnego, roślinnego, biodegradowalnego wosku sojowego wolnego od pestycydów, środków ropopochodnych i wszelkiej chemii z dodatkiem wyłącznie naturalnych olejków eterycznych. Świece są produktem polskim, a składniki w nich zawarte nie są testowane na zwierzętach! Warto wspomnieć, że wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina, nie dymi i nie wydziela toksyn.


Z oferty świec sojowych z serii Aromatherapy wybrałam dwie duże o wadze ok. 480 g, zamknięte w eleganckich, białych, szklanych słoiczkach zamykanych naturalną, bambusową pokrywą. Słoiczki zdobią skromne, ale ładne etykiety z informacją o kompozycji zapachowej i nazwą marki. Pierwszą świecę wybrałam dla siebie i zdecydowałam się na połączenie mandarynki z drzewem cedrowym, cytryną, lawendą i bergamotką. Zapach jest obłędny <3 Z jednej strony świeży i orzeźwiający, a z drugiej ciepły i otulający. Nie jest ani ciężki, ani mdlący. Przy katarze i przeziębieniu fajnie udrażnia drogi oddechowe. Uwielbiam palić tę świecę podczas kąpieli, bo mogę się wyluzować i zrelaksować. 


Drugą świecę wybrałam z myślą o mojej Siostrze i mój wybór padł na kompozycję pomarańcza, drzewo cedrowe i goździk. Zapach jest ciepły, bardzo przyjemny, pozwala się uspokoić i zrelaksować po ciężkim dniu. Siostra jest zadowolona z tak cudownie pachnącego upominku :)Każda ze świec przychodzi do nas zapakowana w eko pudełko wypełnione naturalną wełną drzewną. Jeżeli więc chcemy komuś taką świecę podarować, nie musimy się już martwić, jak ją zapakować :)

Kochani, tego typu duże świece możecie zakupić w sklepie internetowym NaturaCandles w cenie 69 zł. A już niedługo pokażę Wam świece w mniejszym wydaniu i już dzisiaj zapraszam do śledzenia bloga :) Zapraszam również do polubienia profilu na Instagramie NaturaCandles - KLIK.

4 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam