Nowości wydawnicze dla dzieci od Media Service Zawada


Cześć Kochani!


W sobotnie popołudnie, przychodzimy do Was, wraz z Amelką i Blanią, z nowościami dla dzieci od Wydawnictwa Media Service Zawada. Dziewczyny są ogromnymi fankami tych wszystkich czasopism, magazynów, książeczek i bajeczek. Zobaczcie sami, co ciekawego Wydawnictwo przygotowało dla dzieciaczków. 
44 Koty. Kocie przyjaciółki

To książeczka z mnóstwem zadań, łamigłówek, kolorowanek, które jednocześnie uczą i bawią dziecko. Towarzyszami nauki i zabawy jest czwórka najsłodszych i najbardziej rozśpiewanych kotów w okolicy wraz z ich puszystymi przyjaciółmi. 


Książeczka kryje ogrom pięknych i kolorowych ilustracji oraz 70 naklejek.Książeczki z półeczki, Peppa Pig, Peppa uczy się gwizdać!


"Peppa usłyszała, jak tata gwiżdże. Bardzo jej się spodobało i też chciała się nauczyć. Okazało się jednak, że to wcale nie takie proste. Czy uda jej się opanować trudną sztukę gwizdania?"


Pidżamersi 9, Czyj to pomocnik?


"Armadylan ma najlepsze intnecje, ale niepotrzebnie ufa złoczyńcom. Niestety i tym razem niezbyt dobrze na tym wyjdzie. Czy trójka bohaterów wyciągnie go z tarapatów?"
44 Koty w akcji!, 2 Kot na księżycu


"Któż to wylądował statkiem kosmicznym w ogrodzie babci Piny? To Kosmo, kosmiczny kot, który właśnie obchodzi urodziny. Niestety, jego rakieta nie może wystartować. Czy arcykotki sprawią, że spełni się urodzinowe marzenie ich przyjaciela?"

Książeczki bardzo ładnie wydane z ogromem pięknych ilustracji, które wzbudzają zainteresowanie dzieci. 


Magazyn SCOOBY-DOO! 


Jest to magazyn skierowany do dzieci w wieku 6-9 lat, stąd też trafił w ręce mojej Siostrzenicy Amelki. Dzieciaki znajdą w nim m.in. przerażające historie zwariowanego psa Scooby-Doo oraz jego przyjaciół z Tajemniczej Spółki, łamigłówki, zagadki, plakat. Do tego numeru załączono niespodzianki m.in. podejrzanie wodne balony.Kochani, dajcie znać, jak Wam się podobają nowości dla dzieciaczków :) 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam