MeiYanQiong, Red Wine, Brightening Skin Sleeping Mask, Rozjaśniająca maska na noc


Cześć Kochani!


Jak wiecie, jestem ogromną fanką zakupów na Aliexpress, gdyż można tam dorwać przydatne perełki za grosze! Powoli przekonuję się także do zamawiania chińskich kosmetyków. Do tej pory zaprzyjaźniłam się z marką kosmetyków kolorowych O.TWO.O oraz z marką BREYLEE, zajmującą się produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych. 

Tym razem mam zaś okazję przyjrzeć się bliżej chińskiej marce MeiYanQiong. Jako pierwszy produkt, przedstawię Wam rozjaśniającą maskę na noc z czerwonym winem. Zapraszam!Zakręcany słoiczek, wykonany z solidnego tworzywa, mieści 50 g maski. Zdobi go etykieta w kolorze bordowym ze złotymi napisami, na której umieszczono krótki opis produktu w języku angielskim, skład. Na spodzie słoiczka znajdziemy zaś datę przydatności do użytku. Warto jeszcze wspomnieć, iż słoiczek otrzymujemy dodatkowo zafoliowany, a więc mamy pewność, iż nikt go wcześniej nie otwierał.Po odkręceniu wieczka, mamy również zabezpieczające sreberko, a więc kolejny plus dla marki. 
Maska ma konsystencję półprzezroczystego żelu w kolorze bursztynu <3 Sami zobaczcie, jak pięknie prezentuje się na zdjęciach! Jest lekka, dająca efekt przyjemnego chłodzenia. Po aplikacji, niby się wchłania, ale pozostawia na skórze delikatnie lepiącą warstwę, która przez całą noc pozytywnie na nią oddziałuje.

Co do zapachu, to rzeczywiście pachnie czerwonym winem. Zapach jest wyczuwalny podczas aplikacji, ale potem szybko znika.
Maskę nakładamy na wcześniej oczyszczoną skórę i pozostawiamy na całą noc. Rano skóra jest świeża, wypoczęta, miękka i nawilżona. Cienie pod oczami są nieco jaśniejsze, a jakieś tam delikatne zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne.
Muszę przyznać, że jestem zachwycona tą maską i serdecznie polecam ją przetestować. Można ją zakupić m.in. na Aliexpress za niecałe 5$ :) 

4 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam