Dodatki do zdjęć - Creative Paper Collection & Bullet Journal Scrapbooking


Cześć Kochani!


Mąż zaraził mnie pasją do fotografii, wiele nauczył i pokazał, jak zrobić, by zdjęcie miało w sobie to "coś", co przyciągnie odbiorców. Wykonując zdjęcie produktu, staram się je urozmaicić, by nie było tylko zwykłą, produktową fotografią. Robiąc codziennie zakupy, często w moje ręce trafiają różnego rodzaju drobiazgi, akcesoria, artykuły papiernicze, które służą mi właśnie podczas tworzenia zdjęć. I tak też w sklepie Action, w moje ręce trafiły trzy trzy książki - dwie z serii Creative Paper Collection oraz Bullet Journal Scrapbooking. Jeżeli jesteście ciekawi, co one kryją wewnątrz, to zapraszam do dalszej części wpisu! 
Creative Paper Collection to książka, na którą składają się ozdobne papiery, papiery prezentowe, kartki pocztowe, karty z różnymi napisami, zawieszki, naklejki. Wydaje mi się, iż książki te dostępne są w czterech wersjach, nawiązujących do pór roku (ja mam dwie - wydaje mi się, iż letnią i jesienną). 


Jak te książki wykorzystuję podczas tworzenia zdjęć?


 • Po pierwsze, wszystkie ozdobne papiery, które w nich znajdziemy, świetnie służą jako tła do ich wykonywania. Papiery w kwiaty, liście, czy drobne kropeczki lub serduszka pięknie prezentują się na fotografiach, nadają im charakteru i klimatu.
 • Po drugie, karty z napisami, z hasłami niosą ze sobą dodatkowy przekaz, zwracają uwagę odbiorcy, dodają "smaczku".


Książki te sprawdzą się także podczas tworzenia kartek okolicznościowych DIY, pakowania prezentów, prowadzenia bullet journal itp. Kosztują niewiele, bo niecałe 9 zł za jedną.


Bullet Journal Scrapbooking to książka już typowo przeznaczona do prowadzenia własnych dzienników i planerów, gdyż znajdziemy w niej sporo kartek w kratkę w klimacie retro, tygodniowe rozkładówki, listy rzeczy do zrobienia, cyfry do numeracji dni w miesiącu, nazwy dni tygodnia, które możemy wyciąć i wkleić w swój planer. Znajdziemy w niej również ogrom ilustracji, grafik, zdjęć, napisów, które bardzo ładnie prezentują się jako tło bądź dodatek do zdjęcia (i po to tę książkę zakupiłam). Książka ta również kosztowała coś w granicy 9-10 zł, więc uważam, że tyle można stracić, by zdjęcia był inne i wyjątkowe <3
Kochani, dajcie znać, czy korzystacie z dodatków, akcesoriów podczas tworzenia zdjęć :) 

4 komentarze:

 1. Bardzo fajne i ciekawe dodatki, chet przygarnę taką książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem zachwycona, piękna papeteria

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne! Zachwycam się <3 Wykorzystałabym je do mojego albumu diy! Niestety nie mam nigdzie w pobliżu Action :( Wiesz może czy mają sklep online albo mogę gdzieś takie kupić?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam