Graver Hard Cases od Etuo.pl


Witajcie moi Kochani!


Powoli nadchodzi jesień ... Czas więc nie tylko na zmianę wystroju, garderoby, ale i... etui na telefon. Tak, tak! Należę do tych osób, którzy zmieniają etui w zależności od pory roku, świąt itp. Z myślą o jesieni wybrałam dwa eleganckie etui z kolekcji Graver Hard Case ze sklepu internetowego Etuo.pl. Zapraszam do przyjrzenia się im bliżej!
Etui z kolekcji Graver Hard Case to wyjątkowo wytrzymałe obudowy, wykonane z odpornych materiałów, które mają za zadanie chronić nasz telefon przed uszkodzeniami, takimi jak zarysowania, zaplamienia. Plastikowy, sztywny korpus jest idealnie dopasowany do danego modelu telefonu - całość bardzo ładnie do niego przywiera. 


Case dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się z niej podczas korzystania z urządzenia. W etui znajdziemy specjalne wycięcia/otwory, którą pozwalają na bezproblemową i zarazem wygodną obsługę telefonu. 
Zewnętrzna część etui została pokryta płytką z laminatem. Etuo daje nam trzy wersje kolorystyczne do wyboru: złotą, miedzianą i srebrną oraz możliwość wyboru płytki z grawerunkiem. Można wybierać spośród takich grawerunków jak: serce, las, wilk, jeleń, sowa, kompas, kosmos itd. 
Jak widzicie, ja zdecydowałam się na wersję złotą z balonem oraz miedzianą z ćmą. Obie prezentują się pięknie i są nie tylko ochroną dla mojego telefonu, ale i stylową ozdobą.

3 komentarze:

  1. Piękne etui, będę musiała rozejrzeć się za nowym :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładne modele :) ja mam jakieś zwykle etui z aliexpress za grosze i jestem bardzo zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pięknie się prezentują! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam