Wywołaj wspomnienia z MoonyLab - MoonyBook / edycja październik 2020


Hejka Kochani!


Mimo że od naszego ślubu minął już ponad rok, nadal mamy ogrom zdjęć tylko w wersji cyfrowej. Tym razem w pięknym albumie MoonyBook od MoonyLab, zamknęłam zdjęcia z fotobudki, która była jedną z atrakcji na naszym weselu :)


Dla przypomnienia, MoonyBook to album zawierający 50 zdjęć w formacie 15 x 10 cm, do którego, co miesiąc, firma MoonyLab projektuje inną okładkę. W październiku postawiono na aztecki styl z łapaczami snów w roli głównej <3 Bardzo mi się podoba ten motyw - przenosi nas z lata w jesień. 

MoonyLab, jak zwykle, zachwyca jakością. Album jest solidnie wykonany, a dzięki perforacji każde zdjęcie można z łatwością z niego wyrwać.
Jak już wspomniałam na wstępie, w albumie znalazły się zdjęcia z fotobudki, którą na naszym weselu zapewniła Fabryka Wspomnień Tobi (koniecznie zajrzyjcie na fan page Chłopaków na fb) <3 

Zdjęcia są pełne humoru, uśmiechu i stanowią dla nas cudowną pamiątkę. Jak je oglądamy, to nie możemy się przestać śmiać <3 Doceniamy, jak niesamowitych Gości mieliśmy na weselu. 
Kochani, album kosztuje jedyne 29,99 zł, ale obserwując profil @moonylab.pl na Instagramie możecie się załapać na różne promocje. Zapraszam także do obserwacji mojego profilu na Instagramie @ruda_maruda_com, gdzie już jutro będę mieć dla Was kod ze zniżką :) 

1 komentarz:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam