Jesienne wspomnienia z MoonyLab / edycja listopad 2020


Hejka Kochani!


Jak wiecie, uwielbiam oglądać zdjęcia na papierze - mają niesamowity urok. Tym razem w albumie MoonyBook od MoonyLab umieściłam wspomnienia z tegorocznych, jesiennych sesji zdjęciowych, których Autorem jest mój zdolny Mąż <3


Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają produktów MoonyLab!

MoonyBook to album zawierający 50 zdjęć w formacie 15 x 10 cm (rozmiar albumu 15.2 cm x 10.4 cm), do którego, co miesiąc, firma MoonyLab projektuje inną okładkę. W listopadzie postawiono na iście jesienną okładkę. Mamy na niej jeżyki, jabłuszka, grzyby, liście w ciepłej, jesiennej kolorystyce. Okładka totalnie kradnie moje serce i uważam, że zyskuje ona miano najpiękniejszej w tym roku <3MoonyLab to także znakomita jakość! Album jest solidnie wykonany, a dzięki perforacji każde zdjęcie można z łatwością z niego wyrwać.


Muszę także podkreślić łatwość zamówienia takiego MoonyBooka. Po  pierwsze, każdego miesiąca mamy do wyboru jedną okładkę - nie pojawia się więc problem wyboru okładki z setki dostępnych szablonów, które by trzeba było przejrzeć. Po drugie, nowy wzór okładki każdego miesiąca pozwala kolekcjonować te albumy - każdy z nich jest przecież inny.  Po trzecie, album przygotowujemy w bardzo prostym edytorze bez setek funkcji, które często jest trudno obsłużyć.Jak już wspomniałam na wstępie, w moim listopadowym albumie znalazły się zdjęcia z tegorocznych jesiennych sesji zdjęciowych, które zdecydowanie należą do moich ulubionych.


Pamiętajcie, że taki album jest świetnym pomysłem na prezent prosto do serca! Zobaczcie, jak pięknie prezentuje się zapakowany <3Kochani, album kosztuje jedyne 29,99 zł, ale obserwując profil @moonylab.pl na Instagramie możecie się załapać na różne promocje. Zapraszam także do obserwacji mojego profilu na Instagramie @ruda_maruda_com, gdzie macie informację o kodzie zniżkowym -10% na wszystkie produkty MoonyLab na hasło: rudamarudacom10 :)

3 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam