Media Service Zawada bawi i uczy! Nowości wydawnicze dla dzieci!


Witajcie moi Kochani!


Dzisiaj, wraz z Chrześnicą mojego Męża - Zuzią, chcemy Wam pokazać nowości wydawnicze od Media Service Zawada, które bawią i uczą. A to wszystko z uwielbianymi przez dzieciaki bohaterami bajek, czyli ze Świnką Peppą, z Pidżamersami czy z Psim Patrolem :) Zerknijcie sami, co Wydawnictwo przygotowało dla Małych i tych nieco Większych <3


Zuzia bardzo lubi poznawać przygody Świnki Peppy. I tak też najbardziej zainteresowały ją książeczki, w których to Świnka Peppa była główną bohaterką.


Ze Świnką Peppą dzieci mogą poznawać litery, liczby, kształty, a to za sprawą bardzo fajnych książeczek - Znam Liczby, Znam Litery, Znam Kształty - składających się z dwóch części oddzielonych od siebie perforacją. Pierwsza część to wiedza, zaś druga to zadania do samodzielnego rozwiązania przez dziecko. Wykonane zadania można oderwać, a dziecku zostawić mini książeczkę z wiedzą, która wielokrotnie pozwoli utrwalić litery, liczby bądź kształty.


Książeczka z naklejkami "Przyjęcie u Peppy!" zawiera ogrom zadań (łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic), labiryntów, zgadywanek, kolorowanek, które rozwijają różnorodne umiejętności dzieci w wieku od 2 do 6 lat, pobudzają wyobraźnię.


Wydawnictwo oferuje także bajeczki z serii "Książeczki z półeczki", które przedstawiają dzieciom różne życiowe sytuacje w zabawny sposób. Książeczka zatytułowana "Przebieranki" pokazuje i odpowiada na pytanie "Jak to jest być dorosłym?". Peppa i George przebierają się za swoich rodziców i przy tym świetnie się bawią. Co na to Mama i Tata Świnka? Odpowiedź znajdziecie właśnie w tej książeczce!


Kolejną propozycją Wydawnictwa jest seria książek z mnóstwem zadań i wyjątkowymi medalami, które dziecko może przymocować np. do plecaka. W tych książeczkach kryją się naklejki oraz zadania, dzięki którym można sprawdzić, jakie talenty łączą Czytelnika z Peppą. 


Dla fanów Psiego Patrolu Media Service Zawada przygotowało Zabawy z naklejkami! W środku, poza ogromem naklejek, znajdziemy różnego rodzaju gry, labirynty, kolorowanki, łamigłówki. 


I na koniec Pidżamersi oraz takie książeczki jak: Zabawy z naklejkami!, Opowiadania z naklejkami oraz książeczka z serii "Kocha, lubi, szanuje". Wszystkie te propozycje kryją ogrom przygód do poznania, zagadek, zadań, który pozwolą spędzić z dzieckiem kreatywnie czas.
Kochani, dajcie znać, czy Wasze Dzieciaczki lubią bohaterów powyższych książeczek i czy często sięgają z Wami po wszelkiego rodzaju naukę przez zabawę :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam