SESSIO, Vege Hair Menu, Dynia & Jarmuż, Duet do włosów wysokoporowatych


Cześć Kochani!


Mam już sprawdzonych ulubieńców do pielęgnacji moich uciążliwych włosów. Niemniej jednak nadal chętnie poznaję nowości i czasami to grono ulubieńców udaje mi się powiększyć. I tak też półtora miesiąca temu, w moje ręce, wpadły nowości marki SESSIO z serii VEGE HAIR MENU do włosów wysokoporowatych - delikatny szampon i maska-pudding Dynia & Jarmuż. Ciekawi, jak się u mnie ten duet sprawdził? Jeśli tak, to zapraszam dalej ...


Szampon otrzymujemy w sporej butelce o pojemności 300 ml, wykonanej z nieprzezroczystego, białego tworzywa, którą zdobi bardzo ładna etykieta nawiązująca do głównych składników. Na etykiecie umieszczono sporo szczegółowych informacji o produkcie oraz datę przydatności do użytku. Zamkniecie typu press pozwala na wygodne korzystanie z szamponu podczas mycia włosów.


Szampon ma dosyć gęstą konsystencję o przyjemnym, świeżym zapachu, która po kontakcie z wodą tworzy delikatną piankę, mającą za zadanie dokładnie, a zarazem delikatnie oczyścić włosy z wszelkich zanieczyszczeń. 


Jak szampon sprawdza się na moich długich, suchych, skłonnych do puszenia i plątania włosach? 

  • bardzo dobrze radzi sobie z ich oczyszczaniem
  • nie wysusza i tym samym nie plącze (już nieco splątanych) włosów
  • delikatnie nawilża i wygładza (dzięki olejowi z pestek dyni)
  • nadaje im blasku


Maska-pudding jest idealnym uzupełnieniem szamponu! Jej bardzo gęsta, kremowa konsystencja bezproblemowo rozprowadza się po całej długości włosów i co ważne, trzyma się ich, a nie spływa. Wystarczy pozostawić ją na włosach dosłownie na kilka minut, by na nie podziałała!


Maska dogłębnie włosy nawilża, odżywia, wygładza. Zdecydowanie ułatwia ich rozczesywanie, dociąża je i ogranicza puszenie. 


Otrzymujemy ją w dużym zakręcanym pojemniku, wyposażonym w pompkę dozującą, o pojemności 450 ml. Ta pompka dozująca jest świetnym pomysłem! Można szybko wydobyć odpowiednią ilość maski!


Kochani, dajcie znać, jakich macie włosowych ulubieńców :)

2 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam