Email Diamant Rouge - luksusowa francuska pasta do zębów!


Witajcie :)

Jakiś czas temu od firmy ATOS otrzymałam dwie luksusowe, czerwone, francuskie pasty do zębów. Dzisiaj chcę się z Wam podzielić, jak się u mnie sprawdziły.Na początek kilka słów na temat samej firmy ATOS.


BHZ ATOS M.M. jest Biurem Handlu Zagranicznego założonym przez Marka Zakrzewskiego w 1989 roku, który w branży farmaceutycznej i kosmetycznej pracuje od początku lat osiemdziesiątych. Firma jest członkiem Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Stomatologicznych.

Bardzo dobra znajomość rynku tych produktów umożliwia skuteczną dystrybucję polskich i importowanych wyrobów, oraz wprowadzanie nowego, ciekawego asortymentu.

BHZ ATOS M.M. reprezentuje kilkanaście krajowych i zagranicznych firm, w większości na zasadzie wyłącznego przedstawicielstwa i dystrybucji. Oferta od lat prezentowana jest na krajowych wystawach branżowych. Specjalizuje się w sprzedaży najlepszych na świecie wybielających past do zębów, oraz innych preparatów do higieny jam ustnej. Kładzie nacisk na jakość. Produkty, które sprzedaje - oprócz międzynarodowej renomy - posiadają udokumentowany bezpieczny sposób działania.


Od producenta:

Email Diamant Rouge to luksusowa, czerwona legendarna pasta do zębów o niespotykanym, skutecznym wybielającym działaniu. Po umyciu zębów staję się one białe, a dziąsła otrzymują żywy, naturalny kolor. Z uwagi na swoje rewelacyjne działanie chętnie stosują ją aktorzy, prezenterzy telewizyjni, biznesmeni, modelki, stewardessy oraz wszyscy ci, którym zależy na pięknym wyglądzie uzębienia. Efekt wybielenia widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu, a różowe, żywe dziąsła to zamierzony efekt podkreślający biel zębów. Pasta wyprodukowana jest na bazie absolutnie neutralnych komponentów znakomitej jakości.

Moja opinia:

Tubka z pastą znajduje się w kartonowym pudełeczku, na którym nie mamy niestety  żadnych informacji w języku polskim. Na szczęście otrzymałam ulotkę, w której był opis tejże pasty. Sama pasta umieszczona jest w aluminiowej tubce, w której otrzymujemy 50 ml produktu. Tubka jest zabezpieczona, mamy pewność, że nikt jej wcześniej nie otwierał. Konsystencja pasty jest gęsta. Najbardziej zaciekawił mnie w niej ten czerwony/bordowy/ciemno-różowy kolor :) Zapach lekko miętowy,delikatny. Pastę stosowałam zazwyczaj rano i wieczorem. Jeśli chodzi o działanie wybielające to rzeczywiście pasta delikatnie zęby wybiela, ale jakiejś ogromnej różnicy nie zauważyłam. Nie podrażnia dziąseł, nie powoduje krwawienia z dziąseł, z czym niestety przy innych produktach się spotykałam. Pozostawia delikatne odświeżenie.Pasty są bardzo wydajne. Jedna starcza na ok. miesiąc czasy, przy dwukrotnym dziennym użyciu.
Kosztuje 27 zł/50 ml.

Miałyście do czynienia z produktami firmy Atos? Jak się u Was sprawdziły? :)9 komentarzy:

 1. Miałam okazję kiedyś myć nią zęby i jej smak zupełnie mi nie podpasował co zdyskwalifikowało te pastę z dalszego użytku

  http://avida-dolars.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz widę tą paste:)

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwszy raz ją widzę ale podoba mi się kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy nie słyszałam o tej paście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dość droga, jak na brak "fajerwerków" przy użyciu, więc wstrzymam się z zakupem ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do mnie przyszła kolejna paczuszka dziś z pastami :)) Świetnie te pasty się sprawdzają, teraz kolej na mojego synka - tez będzie testował. Dostał pastę w sam raz dla siebie :)) Pozdrawiam.

  PS. Napisałam do Ciebie maila - odpisujesz na maile ? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam, że wybielenie z pomocą tej pasty to złudzenie spowodowane przyciemnieniem czerwieni dziąseł :P A kto wie, nie stosowałam jej nigdy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam