Propozycja prezentu na Dzień Mamy - ręcznie robione kartki od Ładne Kartki


Hejka Kochani!

Jak wiadomo nie od dziś, 26 maja swoje święto obchodzą nasze kochane Mamy. Mama to jedna z najważniejszych osób w moim życiu, dlatego też w tym wyjątkowym dniu chcę jej serdecznie podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiła i ciągle robi. Szukając pomysłów na prezent, natrafiłam na firmę Ładne Kartki ... Ładne Kartki to firma, która zajmuje się tworzeniem ręcznie robionych kartek, albumów, pudełek, dyplomów oraz winietek. W internetowym sklepie ladne-kartki.pl odnajdziecie propozycje upominków na urodziny, ślub, Komunię Św., Chrzest Św., a także wszelkiego rodzaju kartki okolicznościowe, pudełeczka itp.Poniżej chcę Wam dokładnie pokazać dwie propozycje kartek właśnie na Dzień Matki.Jak sami widzicie, kartki są cudowne <3 Wykonane z pomysłem i z dbałością o każdy, nawet ten najmniejszy, szczegół. Wewnątrz kartek znajdują się gotowe, drukowane życzenia.Pierwsza z kartek utrzymana jest w kolorystyce kremowo-morskiej. Ozdobiona delikatnymi kwiatuszkami, siateczką i jakby wyciętym z drewna wzorem. Wyjątkowy papier, z którego wykonana jest kartka sprawia, że całość nabiera niezwykle eleganckiego charakteru.Druga kartka wykonana zaś została w kolorystyce brązowo-kremowo-bladoróżowej. Zdobią ją kwiaty, listki, wzory oraz napis "kochanej Mamie" <3 

Do każdej kartki dołączona jest koperta z napisem "kochanej Mamie" oraz folia. Wymiary kartek to 15 cm x 15 cm, a koszt jednej kartki wynosi 15 zł. 


Myślę, że każda Mama byłaby zadowolona z otrzymania tak pięknych kartek <3 

Zapraszam do polubienia fan page Ładne Kartki na fb - KLIK, gdzie możecie oglądać te wszystkie cudowności. Koniecznie dajcie znać, jak Wam się takie ręcznie wykonane kartki podobają :)


 

12 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam